Pilt: Msvbvm50.exe installib rakenduse Visual Basic 5.0 Run-Time faile

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 180071 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Msvbvm50.exe on iseavanev fail, mis installeerib ning uusimad versioonid Microsoft Visual Basic run-time faile, mis kõik Visual Basic 5.0 loodud rakendused vajavad käivitamiseks.

Lisateave

Selle Järgmine fail on allalaadimiseks Microsoft Download saadaval Keskus:
Msvbvm50.exe
Jaoks Lisateabe saamiseks Microsoft Support failide allalaadimiseks klõpsake selle Microsoft teabebaasi (Knowledge Base) artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
119591 Microsofti tugifailide hankimine võrguteenuste
Microsoft skannis seda faili viiruste leidmiseks. Microsoft kasutas kõige praeguse viirusetõrjetarkvara mis kuupäeval puudusid mis faili postitati. Faili talletatakse täiustatud turvalisusega serverites, mis aitavad ära hoida faili volitamata muuta.

Msvbvm50.exe installitakse järgmised failid mis laeva Visual Basic 5.0 Service Pack 2 ja Service Pack 3:
  FILE      VERSION
  --------------------------
  Msvbvm50.dll  05.00.8244
  Oleaut32.dll  2.20.4118
  Olepro32.dll  5.0.4118
  Stdole2.tlb   2.20.4118
  Asycfilt.dll  2.20.4118
  Comcat.dll   4.71
				
Need failid on mis tahes komponendi puhul baas sõltuvused või rakendus Visual Basic 5.0 loodud.

Vaja Msvbvm50.exe?

Msvbvm50.exe eesmärk ei ole asendada seadistusviisard jaoks Visual Basic rakenduste levitamine. Näiteks, kui teie taotlus sisaldab komponente, nagu näiteks ActiveX-juhtelemendid või dll, mida peaks kasutama ka Application Setup Wizard või kolmanda poole installipaketi levitamiseks. Siiski, kui rakendust Visual Basicu sõltub ainult failid, mis on kaasas Msvbvm50.exe, võib levitada oma taotluse pakkuda lõppkasutajatele täitmisfaile (.exe) faili ja Msvbvm50.exe.

Määramiseks Kas teie rakendus nõuab täiendavate failide levitamiseks, saate Seadistamine viisardi abil saate luua installifaile testi. Kui [failid] osa Setup.lst fail loetleb ainult .exe-faili, lõppkasutajate peaks olema võimalik käivitada oma taotluse peale jooksu Msvbvm50.exe paigaldada tuum run-time faile. Aga kui [failid] jaotis sisaldab mitut faile, peaksite kaaluma installiviisard või kolmanda osapoole installiprogrammi abil pakendi levitamise asemel.

Lisaks lihtne täitmisfailid, võite kasutada ka Msvbvm50.exe järgmist:
 • Et vähendada Internet downloads Visual Basicu suurus rakendused. Käivitades Msvbvm50.exe enne tähtaega, kasutajad alla laadida teie rakenduse veebis kiiremini.
 • Veaotsingu sammuna kui Visual Basicu paigaldamine või Visual Basicu taotlus nurjub.

  Kui install nurjub viga sõnumi, et on öeldud üks põhilisi faile, või kui registreerimine komponent ei installi faile arvutis eesmärgiks võib olla mitteühtivad tuum käigus. Kui Msvbvm50.exe failide versioonid on uuemad kui versioonide kohta ning Target arvuti, kus töötab Msvbvm50.exe enne installiprogrammi võib lahendada ka probleem.

Viited

Probleem, mis on lahendada konkreetseid näiteks töötab Msvbvm50.exe, lugege järgmist artiklit Microsoft Teadmusbaasi:
185992: PRB: "Vale käitusaja DLL versioon" millal algab taotluse
Kasutajate Microsoft Internet Exploreri saab alla laadida mõned täiendavad ActiveX-juhtelemendid ja sageli nõutud rakendusi ehitatud Visual dll Basic 5.0. Lisateabe saamiseks palun vaadake järgmine artikkel on Microsofti teabebaasi (Knowledge Base):
172991: INFO: CAB faile levitatakse koos Visual Basic 5.0
Iseavanev fail, mis sisaldab teavet nende Visual Basic 6.0 run-time faile, palun vaadake järgmine artikkel on Microsofti teabebaasi (Knowledge Base):
192461 FAIL: VBRUN60.EXE installib rakenduse Visual Basic 6.0 Run-Time faile

Atribuudid

Artikli ID: 180071 - Viimati läbi vaadatud: 20. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Visual Basic Control Creation Edition
 • Microsoft Visual Basic 5.0 Learning Edition
 • Microsoft Visual Basic 5.0 Professional Edition
 • Microsoft Visual Basic 5.0 Enterprise Edition
Märksõnad: 
kbproductlink kbappsetup kbfile kbinfo kbtophit kbwizard kbmt KB180071 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 180071

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com