Soubor INF: Ovladač ODBC pro aplikaci Excel a Text ODBC ovladač poznámky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 178717
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Základní dokumentaci aplikace Microsoft Excel a Text ODBC ovladače je soubor nápovědy ke službě Microsoft Desktop databáze ovladačů, vyvolaná tlačítka Nápověda v části Správce ODBC. Tento článek je určen k Rozpracovat na funkce ovladače aplikace Excel a Text ovladač.

Další informace

Vlastnosti ovladače aplikace Excel

 • Čtení:
  Chcete-li používat funkce rozhraní ODBC katalogu, musí mít tabulku aplikace Excel data v něm.

  Ovladač aplikace Excel podporuje aplikace Excel verze 3.0, 4.0, 5.0 a 7.0 a 97. Názvy sloupců, pokud existuje, musí být v prvním řádku. Formáty souborů aplikace Excel 3.0, 5.0 a 97, musíte mít definován oblast databáze.
 • Zápis:
  Při vytváření tabulky, vytvoří se ovladač:

  • Verze 3.0 je-li verzi dat zdroje, pomocí kterého bylo vytvořeno připojení je "Excel" (to znamená, že aplikace Excel 3.0 a 4.0).
  • Do listu v sešitu, ke kterému je připojen, pokud verze data byla zdrojem "Excel 5.0/7.0" nebo "Excel 97".
 • Souběžnost:
  Standardně jsou všechny tabulky otevřen jen pro čtení. Uživatel musí explicitně Pokud se rozhodnete otevřít výhradně klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka jen pro čtení v aplikaci Excel nastavení.
 • Sloupec maximální délka názvu:
  Názvy sloupců více než 64 znaků ohlásí chybu.
 • Oddělené názvy sloupců:
  Ovladač aplikace Excel umožní názvy sloupců obsahují platné aplikaci Excel znaků včetně mezer. S oddělovači identifikátory budou muset použít v tomto případě. Nepoužívejte znak vykřičník (!) ve sloupci název, protože má zvláštní význam v aplikaci Excel; Pokud název sloupce obsahuje vykřičník, interně převede IISAM aplikace Excel je znak dolaru ($).
 • Názvy sloupců generovány ovladače:
  Názvy sloupců s nespecifikované (prázdný) bude nahrazen generované ovladač názvy (například sloupci Sloupec1 pro sloupec 1 a tak dále).

Omezení aplikace Excel ovladač

 • Vložení do tabulky:
  Aplikace, které chcete použít pro data aplikace Excel uložit jako možnost by vydání příkazu CREATE TABLE nové tabulky a potom proveďte následující Operace vložení do nové tabulky. VLOŽIT výsledek příkazy přidejte do tabulky. Žádné jiné operace lze provádět v tabulce, dokud je uzavřen a znovu otevřen první. Po zavření tabulky prvním žádné následné vložení lze provést.
 • Nepodporovaný SQL:
  Ovladač nebude podporovat příkazy odstranit, aktualizovat nebo ALTER TABLE. Je možné aktualizovat hodnoty, odstranit výpisy neodebere řádek z tabulky na základě tabulky aplikace Excel. Tyto operace jsou není podporováno. V podstatě můžete pouze přidat (insert-vložit) do tabulky.
 • Ošetření řetězce nulové délky:
  Protože základní formát dat nemá nějaký způsob, jak rozlišit až prázdný řetězec NULL data dotazu s podmínku vyhledávání prázdný řetězec obsahující nebude odpovídat libovolné prázdné řetězce Tabulka. Důvodem je, že prázdný řetězec je považován za NULL v tomto případ a NULL nikdy: shoduje se nic (i jiné NULL).

Omezení ovladač text

 • Žádná podpora HTML
 • Nepodporovaný SQL:
  Ovladač nepodporuje odstranit, aktualizace, vytvořit INDEX, INDEX VYNECHAT, nebo Příkazy ALTER TABLE.
 • Maximální délka uznanými "Odhad" sloupec textu:
  Funkce odhad textový ovladač funguje pouze v textové sloupce které jsou menší než 64 513 bajtů.
 • Ošetření řetězce nulové délky:
  Protože základní formát dat nemá nějaký způsob, jak rozlišit až prázdný řetězec NULL data dotazu s podmínku vyhledávání prázdný řetězec obsahující nebude odpovídat libovolné prázdné řetězce Tabulka. Důvodem je, že prázdný řetězec je považován za NULL v tomto případ a NULL nikdy: shoduje se nic (i jiné NULL).

Vlastnosti

ID článku: 178717 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 3.0
Klíčová slova: 
kbinfo kbmt KB178717 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:178717
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com