Při vytváření vztahu důvěryhodnosti nebylo možné najít řadič domény (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 178640 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Bez ohledu na to protokolů použit, když se pokusíte vytvořit vztah důvěryhodnosti, můžete obdržet následující chybová zpráva:
Nelze najít řadič pro tuto doménu.
Přestože soubory LMHOSTS a databáze WINS jsou správné a v síti existují potíže s připojením /NV obdržet tuto chybovou zprávu. Také může zobrazit následující informace trasování v síti:
Nastavení relace SMB R & X - NT chyba, System, Error, kód = STATUS_LOGON_FAILURE (109)

Příčina

Windows NT 4.0 Service Pack 3 a v opravě hotfix pro systém Windows NT 3.51 mít nastavení registru, které umožňuje správcům omezit možnost přihlášení anonymní uživatelé (známé také jako prázdná připojení relace) seznamu názvů účtů a výčet názvů sdílených položek. Toto nastavení registru také omezuje důvěřující domény z navázání připojení k řadiči důvěryhodné primární domény navázat vztah důvěryhodnosti.

Řešení

Důležité: Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows
Nastavte hodnotu RestrictAnonymous v registru na 0 nebo odeberte hodnotu vytvořit vztah důvěryhodnosti.
 1. Spusťte program Editor registru.
 2. Vyhledejte následující klíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\LSA
 3. Klepnutím vyberte následující hodnotu:
  RestrictAnonymous
 4. V nabídce Úpravy klepněte na tlačítko DWORD a potom změňte dat (hodnota) 0, označeno následující informace:
  Název hodnoty: RestrictAnonymous
  Typ dat: REG_DWORD
  Hodnota: 0
 5. Ukončete Editor registru a restartujte počítač změna projevila.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Společnost Microsoft tento problém zkoumá, a jakmile budou k dispozici další informace, uvede je v tomto článku.

Další informace

Hodnota registru konfiguruje místní systémové zásady zjistit, zda uživatelé musí ověřit provádět běžné funkce výčtu. Nutnost ověření pro získání seznamu s názvy účtů je nepovinná funkce. Pokud hodnota RestrictAnonymous nastavena na 1, uživatelé, kteří provést anonymní připojení z grafické uživatelské rozhraní nástroje pro správu zabezpečení zobrazí chybová zpráva "přístup odepřen" Při pokusu o získání seznamu názvů účtů. Hodnota RestrictAnonymous nastavena na 0 nebo hodnota není definována, anonymní připojení seznamu názvy účtů a výčet názvů sdílených položek. Však Ačkoli hodnota RestrictAnonymous nastavena na 1, uživatelské rozhraní nástroje s počítačem neobsahuje seznam názvy účtů. Existují však programovací rozhraní Win32, které podporují jednotlivé název vyhledávání a neomezují anonymní připojení.

WINDOWSNT sítím pomocí model více domén lze omezit anonymní připojení bez ztráty funkce. Zakázat anonymní připojení správci v doménách prostředků třeba přidat členy důvěryhodných domén účtů do určitých místních skupin před změnit hodnotu pro
LSA RestrictAnonymous
položka registru. Uživatelé přihlásit pomocí účtů z důvěryhodných domén účtů nadále používat ověřená připojení získání seznamu názvů účtů. To pomáhá spravovat zabezpečení řízení přístupu.

Vlastnosti

ID článku: 178640 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug KB178640 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:178640

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com