INFORMACE: Velká písma a malé použít písma v systému Windows

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 177795 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Aplikace obsahuje návrhy uživatelské rozhraní založené na souřadnice obrazovky, může často zjistíte, že přepnutí na velké nebo malé písmo ovladače způsobí návrhu vyhledejte chybný. Pokud se pokusíte vyřešit problém přizpůsobením návrh velikost systémového písma v použití nezdaří, protože systém neví a nelze sestavu aplikace, velikost písma, jaké má vybraný uživatel při konfiguraci ovladač videa.

Další informace

Ovladače videa pro operační systémy Windows mít systém nabídnuta možnost pracovat v velká písma nebo malá písma. Tyto "režimy" liší v, písma použitá v systému a aplikací se zobrazí větší na monitoru.

Ovladače videa tomu podle vykazování různé hodnoty pro příznaky LOGPIXELSY a LOGPIXELSX funkce GetDeviceCaps(). Mohou také nainstalovat novou sadu systému rastrová písma přímo podporuje nové zobrazení jednotek. Operační systém není vědoma tento rozdíl a není konkrétně vědoma uživatel má vybrali, velká písma nebo malá písma. Nelze jej tedy sestavy které je systém aktuálně v režimu.

Tradičně ovladače videa sestavy hodnotu 96 pixelů na palec malá písma LOGPIXELSX a LOGPIXELSY hodnoty a 120 pixelů na palec velká písma LOGPIXELSX a hodnoty LOGPIXELSY. Však toto není spolehlivý, protože neexistuje žádná standardní diktování tyto hodnoty. Windows 95 navíc umožňuje přizpůsobit tyto vrácené hodnoty libovolnou hodnotu libovolného uživatele. Jiné metody, jako například název ovladač videa byly použity systém k odvození velká písma versus také použití malá písma, ale žádná z těchto metod jsou spolehlivé.

Poznámka: Tato čísla a řetězce, které se zobrazí v dialogovém okně zobrazit nastavení operačního systému jsou buď spravované ovladač zobrazení nebo pouze data uložená v registru systému. Přítomnost tato data neznamená, že operační systém můžete ji ohlásit smysluplným způsobem.

Aplikace by měla nepokusí určit velikost systémového písma, protože neexistuje spolehlivý způsob získat informace. Vývojáři obvykle vyžádat tyto informace, protože používají obrazovkových souřadnicích k návrhu vzhled jejich aplikace nastavení konkrétní zobrazení videa.

Řešením je nepoužívejte znamená závislé zařízení určení rozložení uživatelského rozhraní aplikace. Místo toho použijte Dialog Base jednotek popsané v článcích znalostní báze Knowledge Base uvedeny v "Odkazy" v tomto článku. Tyto metody jsou přenosné z instance instance operačního systému ohledu velká písma, malá písma nebo velikosti obrazovky.

Další informace o nejlepší metody pro dynamicky vytváření dialogových oken a umístění ovládacích prvků naleznete v článcích znalostní báze Knowledge Base uvedeny v "Odkazy" v tomto článku.

Odkazy

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
125681Jak vypočítat dialogové okno s bez systému založené-základních jednotkách

Vlastnosti

ID článku: 177795 - Poslední aktualizace: 11. července 2005 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Platform Software Development Kit-January 2000 Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbdlg kbinfo kbwndw KB177795 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:177795

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com