Ako umožniť miniatúru názor pre priečinky v programe Windows Prieskumník

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 176882 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
POZNÁMKA: Informácie v tomto článku vzťahuje len na program Internet Explorer 5, ak je nainštalovaná súčasť Windows Desktop Update. Táto súčasť sa nainštaluje pri inštalácii systému Windows 98 alebo Internet Explorer 4.Ďalšie informácie o tom, ako nainštalovať súčasť Windows Desktop Update nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
165695Pridanie alebo odstránenie súčasti Aktualizácia pracovnej plochy systému Windows (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je čiastočne alebo celý v angličtine.)
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje, ako umožniť miniatúru názor pre priečinky v programe Windows Prieskumník.

DALSIE INFORMACIE

Umožniť miniatúru názor pre priečinok v programe Windows Explorer:
  1. Ak ste tak ešte neurobili, nainštalujte súčasť Windows Desktop Update.Ďalšie informácie o tom, ako nainštalovať súčasť Windows Desktop Update nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
    165695Pridanie alebo odstránenie súčasti Aktualizácia pracovnej plochy systému Windows (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je čiastočne alebo celý v angličtine.)
  2. Kliknite pravým tlačidlom na priečinok, pre ktorý chcete umožnili miniatúru názor, a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
  3. Kliknutím vyberte možnosť Umožniť zobrazení miniatúr políčko a potom kliknite na tlačidlo ok.
Ak chcete zobraziť obsah priečinka pomocou zobrazenia Miniatúry, otvorte priečinok, pre ktorý je povolená zobrazení miniatúr a potom kliknite na Miniatúry na View ponuka. Súbory obrázkov v priečinku sa zobrazia ako miniatúrne verzie skutočných obrázkov v pravej table. Pomocou zobrazenia Miniatúry môžu byť zobrazené nasledujúce typy súborov:
  • .bmp (rastrové súbory systému Windows)
  • .gif (graphics Interchange Format súbory)
  • .jpg, .jpeg (joint Photographic Experts Group súbory)
  • .htm, .html (súbory hypertext Markup Language)
Ďalšie typy súborov sa môže zobraziť pomocou zobrazenia Miniatúry. Súbory, ktoré nie je možné zobraziť pomocou zobrazenia Miniatúry sa zobrazia s ich predvoleným ikony.

Ďalšie informácie o tom, ako riešiť problémy s zobrazení miniatúr, kliknutím na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
192573Obrázkom ukážky nezobrazuje v programe Windows Prieskumník

Vlastnosti

ID článku: 176882 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbdisplay kbfile kbhowto kbmt KB176882 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:176882
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com