הודעת שגיאה: "קובץ Script בדף זה גורם ל- Internet Explorer לפעול לאט"

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 175500 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

תקציר

מכיוון שקובצי script אחדים עשויים לדרוש זמן ריצה ארוך במיוחד, Internet Explorer מציע למשתמש להחליט האם להמשיך להריץ את קובץ ה- script האיטי. בדיקות ובדיקות ביצועים מסוימות עשויות להשתמש בקבצי script שדורשים זמן ריצה ארוך. לפיכך, ייתכן שתרצה להאריך את משך הזמן שחולף לפני הצגת תיבת ההודעה. ב- Internet Explorer, ניתן לשנות את ערך פסק הזמן לקובץ script על מחשבי לקוח מסוימים על-ידי שינוי ערך ברישום.

מידע נוסף

לפעמים, דף אינטרנט מכיל קובץ script שזמן הריצה שלו ארוך באופן חריג. אם אתה מציב קובץ script של פקד ActiveX בדף אינטרנט להעברת קובץ גדול במיוחד או לביצוע שאילתה במסד נתונים גדול, הדבר יגרום לעתים קרובות לעיכוב ארוך במיוחד. Internet Explorer 3.02 מזהה את העיכוב הארוך ומציג למשתמש תיבת דו-שיח עם ההודעה הבאה:
דף זה מכיל קובץ script שדורש זמן ארוך במיוחד לסיום. לסיום כעת, לחץ על ביטול.
תיבת ההודעה המקבילה של Internet Explorer בגירסאות 4.0 עד 8 כוללת את ההודעה הבאה:
קובץ Script בדף זה גורם ל- Internet Explorer לפעול לאט. אם הוא ימשיך לפעול, המחשב שלך עשוי להפסיק להגיב. האם ברצונך לבטל את ה- Script?
מנגנון זה מאפשר למשתמש לעצור script שאינו תקין אשר נכנס ללולאה אינסופית או שפעולתו איטית מסיבות אחרות.

ב- Internet Explorer 3.02, תיבת הודעה זו עשויה להופיע על מחשבים המריצים Windows 95. גירסת 3.02 של הדפדפן מחפשת במיוחד לברר האם הליך ה- script הציג הודעות של Windows בחמש השניות האחרונות. אין כל דרך לשנות תקופת פסק זמן זו עבור Internet Explorer 3.02. אם אתה משתמש בפקד ActiveX עם פעילויות ארוכות חוסמות, על פקד ActiveX זה להשתמש במנגנון אירועים ולהחזיר שליטה למשתמש או לקרוא ל-PeekMessage בכל חמש שניות כדי לאפס את פסק הזמן.

ב-Internet Explorer 4.0 ובגירסאות מאוחרות יותר, פסק הזמן אינו עוד ערך קבוע המתבסס על הודעות של Windows. Internet Explorer עוקב כעת אחר המספר הכולל של משפטי script שבוצעו ומאפס את הערך בכל פעם שמתחיל ביצוע script חדש, כגון מפסק זמן או ממטפל באירועים, עבור הדף הנוכחי באמצעות מנוע ה-script. Internet Explorer מציג תיבת דו-שיח "script ארוך" כאשר ערך זה עובר ערך סף מסוים. Internet Explorer אינו בודק בכל הוראה כדי לברר האם היא עברה את הגבול. מדי פעם, מנוע ה-script דוגם את Internet Explorer עם מספר ההצהרות שבוצעו ו-Internet Explorer בודק אם מספר זה עבר את הגבול. כתוצאה ממנגנון זה, ניתן לבצע יותר ממגבלת ברירת המחדל מבלי להציג את תיבת הדו-שיח אם ביצוע ה-script כולו מסתיים לפני שמנוע ה-script דוגם את Internet Explorer.

כדי שנשנה ערך זה של פסק זמן ב- Internet Explorer בגירסאות 4.0 עד 8 עבורך, עבור אל הקטע "תקנו עבורי". אם אתה מעדיף לתקן בעיה זו בעצמך, עבור לסעיף "אני מעדיף לתקן בעצמי".

תקנו עבורי

כדי לתקן בעיה זו באופן אוטומטי, לחץ על הלחצן או הקישור תקן זאת, לחץ על הפעל בתיבת הדו-שיח הורדת קבצים ובצע את השלבים באשף התיקון.
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets fixit1
תקן בעיה זו
Microsoft Fix it 50403
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets fixit2

הערות
 • ייתכן שאשף זה יחול בגירסה האנגלית בלבד. עם זאת, התיקון האוטומטי פועל גם עבור גירסאות של Windows בשפות אחרות.
 • אם אינך נמצא מול המחשב שבו אירעה הבעיה, שמור את הפתרון בכונן הבזק או בתקליטור ולאחר מכן הפעל אותו במחשב שבו אירעה הבעיה.

כעת עבור אל הסעיף "האם הבעיה נפתרה?".אני מעדיף לתקן בעצמי

חשוב הסעיף, השיטה או המשימה במאמר זה מכילים פעולות המציינות כיצד לשנות את הרישום. עם זאת, אם תשנה את הרישום באופן שגוי עלולות להתרחש בעיות חמורות. לכן הקפד לבצע פעולות אלה בזהירות. לקבלת תוספת הגנה, בצע גיבוי של הרישום לפני שתבצע בו שינויים. לאחר מכן, אם תתרחש בעיה, תוכל לשחזר את הרישום. לקבלת מידע נוסף על אופן הגיבוי והשחזור של הרישום, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
322756 כיצד לגבות ולשחזר את הרישום ב- Windows


כדי לשנות ערך זה של פסק זמן ב- Internet Explorer בגירסאות 4.0 עד 8, בצע פעולות אלה:
 1. באמצעות עורך רישום כגון Regedt32.exe, פתח את המפתח הבא:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Styles

  הערה אם המפתח 'סגנונות' אינו קיים, צור מפתח חדש בשם 'סגנונות'.
 2. צור ערך DWORD חדש בשם "MaxScriptStatements" תחת מפתח זה וקבע את הערך שלו למספר הצהרות script הרצוי. אם אינך בטוח בערך הדרוש להגדרה זו, תוכל להגדירו לערך DWORD של 0xFFFFFFFF כדי להימנע מתיבת הדו-שיח.
כברירת מחדל, המפתח לא קיים. אם המפתח טרם נוסף, ערך סף ברירת המחדל עבור תיבת הדו-שיח של פסק הזמן הוא 5,000,000 הצהרות עבור Internet Explorer 4 וגירסאות מאוחרות יותר.

מכיוון שפסק הזמן של Internet Explorer בגירסאות 4.0 עד 8 מבוסס על מספר הצהרות ה- script שבוצעו, תיבת הדו-שיח של פסק הזמן לא תוצג במהלך עיכובים של פקד ActiveX או גישה למסד נתונים. לולאות אינסופיות ב-script כן יזוהו.

האם הפתרון פתר את הבעיה?

 • בדוק אם הבעיה נפתרה. אם הבעיה נפתרה, סעיף זה הושלם. אם הבעיה לא נפתרה, באפשרותך לפנות לתמיכה.
 • אנו מעריכים את המשוב שלך. כדי לספק משוב או כדי לדווח על בעיות כלשהן בפתרון זה, השאר הערה בבלוג "תקנו עבורי" או שלח לנו דואר אלקטרוני.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף בנושא מהירות, אבטחה ויכולת ההתאמה של Internet Explorer 8, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://windows.microsoft.com/he-il/internet-explorer/download-ie

מאפיינים

Article ID: 175500 - Last Review: יום שישי 29 נובמבר 2013 - Revision: 10.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Windows Internet Explorer 8
 • Windows Internet Explorer 7
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
מילות מפתח 
kbfixme kbmsifixme kbcode kbfaq kbhowto kbscript KB175500

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com