Jak používat nástroj OH se sadou Windows NT 4.0 Resource Kit

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 172710 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek pojednává o OH, sledování OH (Oh.exe), která je součástí v sadě Microsoft Windows NT Server 4.0 Resource Kit doplnit dvě. OH nástroj pomáhá sledovat soubory, klíče registru a jsou adresáře používá určité služby v daném okamžiku.

Další informace

Tento nástroj příkazového řádku zobrazí táhla všechna otevřená okna. Alternativně můžete omezit zobrazení OH zobrazit pouze informace týkající se určitého procesu, typ objektu a název objektu. To funkce je užitečná při narušení sdílení dochází, protože můžete najít proces, který má soubor otevřít v době porušení.

Chcete-li správně fungoval, OH vyžaduje, aby možnost vnitřní k systému Windows NT jádra povolena. Tato možnost zachová propojeného seznamu všech objektů podle typu objektu. OH zjistí, že tato možnost není nastaveno, OH nastaví ji a odešle zprávu, že uživatel musí restartovat počítač před volbou se projeví. Po restartování počítače, můžete dát OH užitečné výsledky.

Tento seznam propojených náklady 8 bajtů zatížení pro každý objekt. V případě potřeby Tuto možnost můžete později zakázány Gflags.exe (v systému Windows NT 4.0. Resource Kit) zrušením zaškrtnutí políčka "udržování seznamu objektů pro každý typ"v okně Globální příznaky, restartujte systém.

Nejvhodnějším způsobem použití OH je ji kanálu dat do textu soubor. Na příkazovém řádku zadejte:
O > ** *.txt {kde *** je název zadáte}
Chcete-li zobrazit data, otevřete soubor v programu Poznámkový blok.

Odkazy

Další informace o nástroji OH zadejte následující řádek na příkazovém řádku zadejte příkaz a poté stiskněte klávesu ENTER:
Použití OH /?

Vlastnosti

ID článku: 172710 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbinfo kbtool kbmt KB172710 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:172710

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com