Ako nakonfigurovať Active Desktop

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 171437 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
POZNÁMKA: Informácie v tomto článku sa vzťahujú na program Internet Explorer 5 užívateľov iba ak je nainštalovaná súčasť Windows Desktop Update. Táto zložka je nainštalovaná so systémom Windows 98 alebo môžu byť inštalované s Internet Explorer 4.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Active Desktop môžete použiť na vašej pracovnej ploche konajú, ako vaše vlastné Osobná stránka siete www. Môžete zobraziť kusy obľúbeným webovým lokalitám priamo na pracovnej ploche a tiež ich priebežne aktualizované automaticky. Môžete ľahko prispôsobiť Active Desktop kedykoľvek.

Tento článok popisuje konfiguráciu Active Desktop. Nasledujúce témy sú diskutované:

 • Ako zapnúť a vypnúť súčasť Active Desktop
 • Ako pridať položku súčasti Active Desktop na pracovnú plochu
 • Ako vytvoriť webové stránky tapetu pracovnej plochy

DALSIE INFORMACIE

Ako zapnúť a vypnúť súčasť Active Desktop

Ak chcete zapnúť súčasť Active Desktop, kliknite pravým tlačidlom myši na prázdne miesto na pracovnej ploche ukážte na položku Active Desktop a potom kliknite na položku Zobraziť ako stránku www (znak začiarknutia zobrazí sa). Chcete vypnúť súčasť Active Desktop, kliknite na položku Zobraziť ako stránku www zrušte začiarknutie políčka.

Ako pridať aktívne položku pracovnej plochy na pracovnú plochu

Položku súčasti Active Desktop sa jednoducho webovú stránku. Môže obsahovať aktívny obsah to môžete zmeniť napríklad burzový telegraf alebo mapu počasia. Pridať aktívny Ploche tovar, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku nastavenie, na položku Ovládací Panel, a potom dvakrát kliknite na displeji.
 2. Kliknite na kartu Web a potom kliknite na položku Nový.
 3. Ak chcete použiť položku súčasti Active Desktop z Desktop komponent Galéria na webovej lokalite spoločnosti Microsoft, kliknutím na tlačidlo Áno. Ak chcete použiť webové stránky ako položku súčasti Active Desktop, kliknite na tlačidlo nie a potom zadáte buď Web adresu webovej lokality, ktorú chcete použiť, alebo kliknutím na tlačidlo Prehľadávať pevný disk.

Ako vytvoriť webovú stránku Desktop Wallpaper

Ak chcete vytvoriť webové stránky tapetu pracovnej plochy, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku nastavenie, na položku Ovládací Panel, a potom dvakrát kliknite na displeji.
 2. Na kartu pozadie a potom kliknite na tlačidlo Prehľadávať.
 3. V dialógovom okne Prehľadávanie kliknite na dokument vo formáte HTML.
 4. Hľadanie .htm alebo .html súboru na pevnom disku, ktorý chcete používať, a potom kliknite na tlačidlo Otvoriť.
 5. Kliknite na tlačidlo OK.
POZNÁMKA: Môžete tiež kliknúť pravým tlačidlom akéhokoľvek grafického na webovej stránke a potom kliknite na tlačidlo Nastaviť ako tapetu urobiť tento grafický tapetu pracovnej plochy.

Ako odstrániť aktívny položku pracovnej plochy z pracovnej plochy

Ak chcete odstrániť položku súčasti Active Desktop, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku nastavenie, na položku Ovládací Panel, a potom dvakrát kliknite na displeji.
 2. Kliknite na kartu Web.
 3. Kliknite na vhodné webovej lokality a potom kliknite na tlačidlo Odstrániť.
 4. Kliknite na tlačidlo Áno potvrdíte odstránenie.
 5. Kliknite na tlačidlo OK.
POZNÁMKA: Pre program Internet Explorer 4, toto odstráni všetky odoberaného obsahu. Pre program Internet Explorer 5, toto odstráni všetok obsah z položiek"na Synchronize"políčko.

Vlastnosti

ID článku: 171437 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbui kbmt KB171437 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:171437
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com