Postup konfigurace systému Active Desktop

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 171437 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka: informace v tomto článku platí pro aplikaci Internet Explorer 5 usersonly, pokud je nainstalována součást Windows Desktop Update. Tento componentis instalaci systému Windows 98 nebo může být instalována s aplikací Internet Explorer 4.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Systém Active Desktop můžete provádět aplikace act plochy jako webové stránky ownpersonal. Můžete zobrazit vaše oblíbené webové sitesdirectly na ploše a automaticky je aktualizovat. Caneasily můžete upravit kdykoli systému Active Desktop.

Tento článek popisuje, jak nakonfigurovat systém Active Desktop. Followingtopics jsou uvedeny:

 • Jak povolit a zakázat systém Active Desktop
 • Jak přidat položku systému Active Desktop na plochu
 • Jak vytvořit webové stránky tapety plochy

Další informace

Jak povolit a zakázat systém Active Desktop

Chcete-li povolit systém Active Desktop, klepněte pravým tlačítkem myši na prázdnou oblast na ploše, přejděte na příkaz systém Active Desktop a potom klepněte na tlačítko Zobrazit jako stránku WWW (Kontrola markappears). Zakázat systém Active Desktop, klepněte na tlačítko Zobrazit jako stránku WWW na clearthe zaškrtnutí.

Jak položka systému Active Desktop přidat na plochu

Položka systému Active Desktop je jednoduše webovou stránku. Může obsahovat aktivní contentthat změnit, například burzovní telegraf nebo mapu počasí. Chcete-li přidat položku ActiveDesktop, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a potom poklepejte na panel zobrazení.
 2. Klepněte na kartu Web a potom klepněte na tlačítko Nový.
 3. Pokud chcete používat položky systému Active Desktop z Galerie součásti Desktop na serveru WWW společnosti Microsoft, klepněte na tlačítko Ano. Pokud chcete použít webu jako položka systému Active Desktop, klepněte na tlačítko Ne a pak zadejte webovou adresu webu, který chcete použít nebo klepněte na tlačítko Procházet můžete vyhledat na pevném disku.

Jak vytvořit webové stránky tapety na plochu

Chcete-li webovou stránku tapety plochy, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a potom poklepejte na panel zobrazení.
 2. Na kartě pozadí klepněte na tlačítko Procházet.
 3. V dialogovém okně Procházet klepněte na dokument ve formátu HTML.
 4. Vyhledejte na pevném disku, kterou chcete použít a klepněte na tlačítko Otevřít soubor HTM nebo HTML.
 5. Klepněte na tlačítko OK.
Poznámka: můžete také klepnout na grafiku webových stránek a pak clickSet jako tapetu, chcete-li tento obrázek tapety plochy.

Jak odstranit z plochy položka systému Active Desktop

Chcete-li odstranit položku systému Active Desktop, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a potom poklepejte na panel zobrazení.
 2. Klepněte na kartu síť WWW.
 3. Klepněte na příslušný server WWW a klepněte na tlačítko Odstranit.
 4. Klepněte na tlačítko Ano potvrďte odstranění.
 5. Klepněte na tlačítko OK.
Poznámka: pro aplikaci Internet Explorer 4, to odstraní veškerý obsah odběru.Pro aplikaci Internet Explorer 5 to odstraní veškerý obsah z pole "ToSynchronize položky".

Vlastnosti

ID článku: 171437 - Poslední aktualizace: 25. ledna 2015 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbhowto kbui kbmt KB171437 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 171437
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com