OFF97 SBE: teklifleri barındırma ücretsiz Web bilgileri bulmak, nasıl

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 168954 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft Office 97 Small Business Edition için Windows (SBE) serbest World Wide Web sitesi barındırma, 60 gün tekliflere topluluğunu içerir. Bu makalede, Microsoft'un Web sitesinde bu teklifleri ile ilgili bilgileri bulmak amacıyla açıklar.

Daha fazla bilgi

Microsoft Corporation anlaşmalarını ABD ve Kanada'daki birçok ınternet servis sağlayıcıları (ıss) ile biçimlendirilmiş. Microsoft Office 97 Small Business Edition'ın lisanslı kullanıcısı iseniz, bu ıss birini barındıran boş sitenin 60 gündür almak uygundur.

Bu teklif ile ilgili bilgi için <a0></a0>, bir çevrimiçi hizmet, ıSS veya şirketinizin ınternet bağlantısı üzerinden ınternet'e bağlandığınızdan emin olun. Ardından, aşağıdaki adımları gerçekleştirin:

 1. Microsoft Office 97 Small Business Edition CD'sini yerleştirin (1 disk) bilgisayarınızın CD-ROM sürücüsüne.
 2. Microsoft Office 97 Small Business Edition ekranda ValuPack düğmesini tıklatın.

  Not: ekran görüntülenmezse, Autorun.exe kompakt diskin kök dizinine çift. Daha sonra ValuPack düğmesini tıklatın.
 3. "Internet üzerinde iş yapılan." "Hoş Geldiniz için Microsoft Office 97 Small Business Edition ValuPack" ekranında, tıklatın. (Üçüncü metin, paragrafın sonunda görünür.)
 4. "Yapılan iş üzerindeki ınternet" Web sayfası görüntülendiğinde, penceresinin sol üst köşesindeki <a2>Get Connected</a2> bağlantısını tıklatın.
 5. Tıklatın "SO, şimdi ne yapacağım?"
 6. "Özel ıss teklifleri" bağlantı penceresinin sağ tarafındaki Ek Yardım düğmesini tıklatın. (Bu bağlantı için yer "ISP'LER nasıl bulurum?" Paragraf.)

  Not: Bu bağlantıyı tıklattığınızda bir hata iletisi alırsanız, yeniden deneyin. Web sayfasını görüntülemek üzere olduğunuz genellikle çok meşgul.
"Ücretsiz teklifleri bulunduğu Web sitesi!" Web sayfası görüntülenir. Bir ıss'nin, ıSS ve verdikleri hizmetler hakkında bilgi görüntülemek bağlantıyı tıklatabilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 168954 - Last Review: 5 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office 97 Small Business Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto kbinfo KB168954 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:168954

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com