Jak nastavit stahování z Internetu pro Comdlg32.ocx

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 168917
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Ovládací prvek CommonDialog poskytuje standardní sadu dialogová okna operace, jako je otevírání a ukládání souborů, nastavení možností tisku a Výběr písma a barvy. Tento článek dokumentuje, jak nastavit Chcete-li ovládací prvek pro úspěšné použití v aplikaci Internet Explorer.

Licencovaný ovládací prvek, který se dodává s jazykem Visual Basic je ovládací prvek CommonDialog (VB) 5.0. Pouze vývojářům platnou licenci pro ovládací prvek návrhu ovládací prvek pro použití v aplikacích nebo na jejich Web lze distribuovat. weby. Ovládací prvek a návrhu licence lze získat stažením jazyka Visual Basic 5.0 řízení vytváření Edition (VBCCE), nákup jazyka Visual Basic 5.0, nebo zakoupení Visual InterDev.

Chcete-li použít ovládací prvek webové stránky, souboru licenčního balíčku (LPK Soubor) pro ovládací prvek musí být vytvořeny. Tento soubor LPK pak odkazuje. Webové stránky. Pokud existuje více ovládacích prvků licencované na jediné stránce LPK soubor musí být vytvořen pro všechny z nich.

Další informace

Tento článek se zabývá generování souboru Lpk a jeho použití na webové stránce.

Společnost Microsoft poskytuje soubor CAB podepsaný, což lze odkazovat k instalaci ovládací prvek CommonDialog. Pokud tento soubor CAB, webové stránky používající ovládací prvek vypadat podobně jako následující:
<HTML>
<HEAD>
<TITLE>Some Page</TITLE>
</HEAD>
<BODY>

<OBJECT CLASSID="clsid:5220cb21-c88d-11cf-b347-00aa00a28331">
    <PARAM NAME="LPKPath" VALUE="comdlg.lpk">
</OBJECT>

<OBJECT ID="CommonDialog1" WIDTH=32 HEIGHT=32
    CLASSID="CLSID:F9043C85-F6F2-101A-A3C9-08002B2F49FB"
    CODEBASE="http://activex.microsoft.com/controls/vb5/comdlg32.cab">
</OBJECT>

</BODY>
</HTML>
				
Comdlg.lpk je soubor, který je generován a je název libovolný. Umístění souboru je také vzhledem k souboru HTML. Zde soubory HTML a LPK pokládány za ve stejném adresáři.

Odkazy

Další informace o použití licence ovládacích prvků ActiveX v Internetu Explorer, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
159923 Jak pomocí ovládacích prvků ActiveX licencované aplikace Internet Explorer

Vlastnosti

ID článku: 168917 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 4.0
Klíčová slova: 
kbhowto kbsetup kbmt KB168917 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:168917
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com