Popis prohlížeče Microsoft Word Viewer 97-2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 165908 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl dříve publikován CZ165908
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Prohlížeč Microsoft Word Viewer 97-2000 je program ke stažení, který umožňuje uživatelům bez aplikace Microsoft Word zobrazit a tisknout dokumenty vytvořené v aplikaci Microsoft Word. Prohlížeč Word 97-2000 Viewer otevře dokumenty, které byly vytvořeny pomocí všech předchozích verzí aplikace Word pro systémy Windows, a pomocí verze 4.x a pozdějších verzí aplikace Microsoft Word pro operační systém Macintosh.

V době do 15. prosince 2004 byly k dispozici ke stažení dvě verze prohlížeče Microsoft Word Viewer 97-2000: 16bitová verze a 32bitová verze pro systém Windows. Obě tyto verze jsou nahrazeny novou verzí prohlížeče Microsoft Word Viewer. Další informace o tom, jak získat nejnovější verzi prohlížeče Microsoft Word Viewer, získáte v následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
891090 Jak získat nejnovější verzi prohlížeče Microsoft Word Viewer (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).

Další informace

Funkce prohlížeče Microsoft Word Viewer 97-2000

Prohlížeč Microsoft Word Viewer 97-2000 je optimalizován pro zobrazení dokumentů aplikace Word v aplikaci Microsoft Internet Explorer verze 3.x a pozdějších verzí. Prohlížeč Word Viewer 97-2000 obsahuje následující funkce:
 • Náhled rozložení online pro jednoduché čtení dokumentů online včetně dokumentů s barevným pozadím a texturou.
 • Mapu dokumentu pro rychlou navigaci v delších dokumentech.
 • Navigaci pomocí hypertextových odkazů pro otevření jakéhokoli hypertextového odkazu v dokumentu v prohlížeči, který máte nastaven jako výchozí.
 • V žádné verzi prohlížeče Word Viewer nelze spustit makra. To znamená, že při čten dokumentu v prohlížeči Word Viewer nemůže dojít k infikování počítače virem v makru aplikace Word.
 • Otevřený dokument není možné v prohlížeči Word Viewer upravit. Můžete však zkopírovat text do schránky a vložit jej do jiných aplikací. Společnost Microsoft doporučuje distribuovat prohlížeč Word Viewer spolu s dokumenty aplikace Word uživatelům, kteří nemají aplikaci Microsoft Word.
Poznámka Pomocí prohlížeče Microsoft Word Viewer 97-2000 můžete zobrazit dokumenty vytvořené v aplikacích Microsoft Word 97, Microsoft Word 2000, Microsoft Word 2002 a Microsoft Office Word 2003. Rozšířené funkce, které jsou k dispozici v aplikacích Word 2000, Word 2002 a Word 2003, se v prohlížeči Word Viewer 97-2000 pravděpodobně nezobrazí správně. Jedná se například o vložené tabulky, text obtékající tabulku, stránky webových rámců a rozšířené webové formátování.

Řešení potíží

Pokud prohlížeče Microsoft Word Viewer po nainstalování chová neobvykle, přeinstalujte jej způsobem vhodným pro váš operační systém.

Systém Windows 95 nebo Windows NT verze 4.0 a pozdější:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Ovládací panely a poklepejte na ovládací panel Přidat nebo odebrat programy.
 2. Klepněte na kartu Instalovat či odinstalovat.
 3. Poklepejte na položku Microsoft Word Viewer a postupujte dále podle zobrazených pokynů.
Systém Windows 3.1 nebo Windows NT 3.51:
 1. Přejděte do adresáře, kde je nainstalován prohlížeč Word Viewer.
 2. Spusťe soubor Setup.exe.
Instalační soubor vždy zobrazí dialogové okno, ve kterém je tlačítko Přeinstalovat umožňující obnovit všechny chybějící soubory nebo nastavení. Klepnutím na toto tlačítko spustíte přeinstalaci.

Odinstalování prohlížeče Word Viewer

Chcete prohlížeč Word Viewer odebrat ze systému, spusťte instalační soubor prohlížeče Word Viewer způsobem uvedeným v předchozím textu a pak klepněte na tlačítko Odebrat vše. Jakmile je program odinstalován, spuštěním aplikace Word obnovíte příslušná nastavení.

Vlastnosti

ID článku: 165908 - Poslední aktualizace: 22. prosince 2004 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Word 97 Viewer
 • Microsoft Office Word 2003
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
 • Microsoft Word 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbualink97 atdownload KB165908

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com