INFO: Rozdíl mezi ovládací prvky ACTIVEX a ovládací prvky ActiveX

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 159621 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Specifikace pro ovládací prvky ActiveX má byly zmírněny udělit developersthe možnost vytvořit menší, rychlejší, které jsou vhodnější pro Internet. V nový objekt propojování a vkládání objektů (OLE) pro řízení specifikace, provedeme pomocí kategorií součástí, které zmírnit předchozí pravidla, která určují rozhraní jako povinná a umožňuje větší flexibilitu při efektivně zaměřit určité oblasti funkcí bez nutnosti nadbytečná podporují kvalifikovat jako ovládací prvek. Specifikaci OLE ovládací prvek přidává také některé nové funkce, jako například objekty bez oken, zástupných názvů URL, asynchronní zástupných názvů, progresivní stahování a odkazy OLE. Možná nejdůležitější je můžete označit ovládací prvky jako bezpečný pro stahování dat a pro skriptování.

Mějte na paměti, že ovládací prvek ActiveX je jen jiný výraz pro "OLEObject" nebo "Component Object Model (COM) objekt." Objekt"COM", musí podporovat rozhraní IUnknown . Kromě toho musí být vlastní registrací všechny ovládací prvky ActiveX; v důsledku toho ovládací prvek v procesu musí implementovat a export DllRegisterServer a DllUnregisterServer. S vestavěnou podporu pro rozhraní bodu připojení pro zařazování NT 4.0 může být ovládací prvek nyní místní server. To znamená, že ovládací prvek vytvoří a registruje tovární objekty třídy systému při prvním spuštění. Protože IUnknown neumožňuje provést, chcete zavést alespoň jeden další rozhraní. Tyto minimální požadavky však umožňují ovládací prvky být co nejjednodušší.

Mike McKeown řeší tento problém velmi matoucí pro ovládací prvky ACTIVEX ovládací prvky versusActiveX do dne vydání časopisu paměti (MicrosoftInternet Developer).

Další informace o povolení ovládacích prvků pro Internet a funkcí a rozhraní ovládacího prvku ActiveX podporuje, naleznete v online dokumentaci ActiveX SDK v části "Ovládacích prvků ActiveX".

Další informace

 1. Dotaz: Jaký je rozdíl mezi ovládacím prvkem OLE a ovládací prvek ActiveX?

  Odpověď: žádný rozdíl. "Ovládací prvek ActiveX" přejmenuje a ke změně struktury ovládacích prvků technologie OLE. Uvádění na trh z důvodů, technologie OLE, které se vztahují k propojování a vkládání objektů pouze odkazuje pojem OLE má přijde plný kruh a ještě jednou. Pojem "Ovládacího prvku OLE" byl nahrazen "ovládacího prvku ActiveX" vzdálenosti název od starší objekt propojování a vkládání objektů technologie, které ovládací prvky mají jen velmi málo společných. Noone již měli používat termín "Ovládacího prvku OLE".
 2. Dotaz: je soubor OCX "ovládací prvek ActiveX"?

  Odpověď: Ne. soubor OCX je soubor, který může obsahovat jeden nebo více ovládacích prvků ActiveX. Tyto soubory není nutné mít příponu OCX (některé jsou soubory DLL) a proto by neměl být označovány jako "Soubory ocx". To také jejich spojení přípony souboru, což je naše na střed dokumentu paradigma pokouší odstranit.
 3. Dotaz: jsou out-of-the-box ovládacích prvků OLE (například ten dodané s Visual Basic 4.0) také ovládací prvky ActiveX?

  Odpověď: Ano, všechny ovládací prvky, které jsme dříve nazývané "Ovládacích prvků OLE" jsou ovládací prvky ActiveX. Nezahrnuje VBXs a vlastní ovládací prvky systému Windows, protože jsou werenever založený na technologii OLE začínal.
 4. Dotaz: jak asi knihovny MFC ovládacích prvků? Jsou také ovládací prvky ActiveX?

  Odpověď: Ano, všechny ovládací prvky knihovny MFC jsou ovládací prvky ActiveX. Starý ovládací prvek aplikace Visual C++ 4.0 je ovládací prvek ActiveX, jako je takový, který je vytvořen pomocí jazyka Visual Basic 4.0. Termín "ActiveX control" zobrazte jako přejmenování a restrukturalizace, evoluce ovládacího prvku technologie OLE.

  Ovládací prvek je možné sestavit pro efektivní práce v síti Internet, bude hostedin plochy kontejneru aplikace, nebo obojí. Samozřejmě některé ovládací prvky nejsou jako vhodnější pro použití na Internetu z důvodu své velké andsynchronously načítání vlastností, ale stále jsou ovládací prvky ActiveX.To přichází většina záměně.
 5. Dotaz: existují různé typy ovládacích prvků ActiveX?

  Odpověď: Ano, ovládací prvek OLE a pokyny ovládací prvek kontejner verze 2.0 popisují několik volitelných funkcí, které mohou být implementovány. Některé ovládací prvky provádět funkce, které vyžadují pro správnou funkci odpovídající funkce v kontejneru. Naopak některé kontejnery rozpoznat pouze ovládací prvky, které implementují některé volitelné funkce.

  Starší kontejnery obvykle rozpoznávají pouze ovládací prvky, které jsou označeny v registru klíč "Řízení" a které implementují starší OLE controlspecification, i když mohou být schopni používat novější objekty asAutomation ovládací prvky. Novější ovládací prvky a kontejnerů můžete použít takzvaný "Součást skupiny" k popisu funkcí, které vyvážejí, aswell jako kontejner podporovat vyžadují práci 100 percentproperly v obou návrhu a doba zpracování.

  Ovládací prvek OLE a pokyny kontejneru ovládacího prvku a jiné relatedspecifications lze nalézt v dokumentaci Internet Client SDK.
 6. Dotaz: tak bude fungovat všechny ovládací prvky ActiveX v jazyce Visual Basic 4.0?

  A. Většina ovládacích prvků ActiveX by měl pracovat s Visual Basic 5.0.
 7. Dotaz: budou všechny ovládací prvky ActiveX fungovat aplikaci Internet Explorer 3.0?

  A. aplikace Internet Explorer je určena pro lehké ovládací prvky ActiveX, včetně podpory pro ovládací prvky bez oken.

  Aplikace Internet Explorer obsahuje také funkce zabezpečení, které mohou zabránit someActiveX práci s všechny konfigurace aplikace Internet Explorer 3.0. To je pravděpodobně starší ovládacích prvků. Pro ovládací prvky pro práci bez problémů s aplikací Internet Explorer, pokud je nakonfigurován pro "Vysoká úroveň bezpečnosti" zabezpečení pro aktivní obsah, (což je výchozí nastavení) ovládací prvky musí být označena jako "bezpečné pro inicializaci" nebo "bezpečná pro skriptování." Pokud ovládací prvek na stránce HTML způsobem, který je v konfliktu s jeho bezpečnostní identifikaci a úroveň bezpečnosti uživatele, aplikace Internet Explorer nevytvoří instanci ovládacího prvku. Vývoj součástí - bezpečné inicializaci a skriptování ovládacích prvků ActiveX v aplikaci Internet Client SDK dokumentaci další informace viz.
 8. Dotaz: jak "lightweight ovládací prvky ActiveX" sehrát?

  A. obvykle když někdo používá tento termín, že odkazujete na ovládací prvky, které jsou zapsány do být co nejmenší, a proto mohou být rychle staženy. Lehký ovládací prvky jsou ovládací prvky ActiveX však nemusí provádět všechny požadované funkce starší specifikace ovládacího prvku OLE.

  Aktivní šablonu knihovny (ATL) můžete použít k vytvoření lightweightcontrols pro použití přes Internet nebo intranet.

Odkazy

Pokud chcete vědět více o ovládací prvky ActiveX, zejména na stránkách developingWeb naleznete v další nejčastější dotazy k dispozici na webové stránce Internet Client SDK.

Další informace o technologiích ActiveX klepněte na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
154544 Popis technologie ActiveX
Další informace o ovládací prvky ActiveX, které jsou odstraněny v aplikaci Internet Explorer 5 a 5.5 klepnutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
190045 INFO: Ovládací prvky ActiveX, které jsou odstraněny z aplikace Internet Explorer 5
Další informace o řešení potíží s ActiveX skripty a ovládací prvky ActiveX v aplikaci Internet Explorer klepněte na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
154036 Zakázání aktivního obsahu v aplikaci Internet Explorer
Další informace o vytváření webových řešení pro aplikaci Microsoft Internet Explorer naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:
http://msdn.microsoft.com/ie/

http://support.microsoft.com/IEP

Vlastnosti

ID článku: 159621 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 8.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual FoxPro 3.0 Standard Edition
 • Microsoft Visual FoxPro 5.0 Standard Edition
 • Microsoft Visual C++ 2.0 Professional Edition
 • Microsoft Visual C++ 4.2 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbFAQ kbinfo kbusage kbmt KB159621 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 159621

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com