Programı, NetWare Server Running DLC de önemli özel durum

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 159344 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir NetWare sunucusuna Microsoft 32 bit DLC iletişim kuralı'nı (MSDLC 32) kullanan bir program çalıştırdığınızda, bir mavi ekranda aşağıdakine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
VXD DLC(01) + 0001C3EF 0028:C16AC573 konumunda önemli özel durum 0E.
Bu işlem 0028:C003C47C VXD NDIS (01) + 00000D7C çağrıldı.

Neden

DLC hem de IPX trafiğinin tek bir ağ bağdaştırıcısı geçerken bu hata, bir program (örneğin, bir terminal öykünme program) çalıştırdığınızda bir NetWare dosya sunucusundan oluşabilir.

Çözüm

Aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak bu sorunu gidermek çalışabilirsiniz:
  • NetWare dosya sunucusu üzerindeki bir paylaşılan yüklemesinden çalışan yerine yerel iş istasyonu, terminal öykünücüsü yükleyin.
  • Iş istasyonu ek bir ağ bağdaştırıcısı ve böylece MSDLC 32 tek bir bağdaştırıcıya bağlıdır ve yalnızca diğer bağdaştırıcıya bağlı (NWLINK) ıPX/SPX uyumlu iletişim kuralı yüklü iletişim kuralları yapılandırın.

Durum

Bu sorun, Windows 98'de artık karşılaşmıyorum. Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, geçerli Windows sürümü yükleyin. Geçerli Windows sürümü hakkında daha fazla bilgi için http://www.microsoft.com/windows ziyaret edin.

Özellikler

Makale numarası: 159344 - Last Review: 29 Ocak 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbapi kberrmsg kbnetwork KB159344 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:159344

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com