OSR2 Po spuštění předchozí operační systém přestane reagovat

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 155364 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po spuštění předchozí operační systém (stisknutím klávesy F4 po zobrazení zprávy "spouštění systému Windows 95", nebo výběrem předchozího operačního systému z nabídky Start), při ukončení předchozí relace operačního systému vašeho počítače přestane reagovat (zablokuje se) při restartování počítače.

Příčina

K tomuto problému dochází, Windows 95 OEM Service Release 2 (OSR2). Windows 95 OSR2 je navržena tak, aby předinstalován v nových počítačích a nelze spouštěcí do z předchozího operačního systému Windows 95.

Řešení

Povolení počítač na spouštění systému Windows 95 OSR2 znovu, spouštěcí jednotky musí být provedeny spustitelnou Windows 95 OSR2 záchranná spouštěcí disketa. Postupujte takto:
  1. Vložte záchrannou spouštěcí disketu do jednotky a restartujte počítač.
  2. Na příkazovém řádku zadejte následující řádek:
    sys c:
  3. Vyjměte spouštěcí disketu a restartujte počítač.

Další informace

Protože OSR2 je předinstalován v nových pevných disků, neexistuje možnost spuštění předchozího operačního systému v nabídce spuštění. Pokud formátovat pevný disk, nainstalovat MS-DOS a potom Windows 95 OSR2 a spuštění předchozí operační systém však setkáte problému popsaného v tomto článku. Spouštění předchozí operační systém je nepodporované v OSR2.

Pokud potřebujete přeformátovat pevný disk z nějakého důvodu pomocí záchranné spouštěcí diskety.

Vlastnosti

ID článku: 155364 - Poslední aktualizace: 31. ledna 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbenv KB155364 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:155364

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com