Opisy Java, JScript a JavaScript

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 154585 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok obsahuje stručný opis Java, JavaScript a JScript. Ďalšie informácie o Java, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/mscorp/Java
Ďalšie informácie o JScript a JavaScript, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://msdn2.Microsoft.com/en-us/library/72bd815a (vs.71) .aspx

DALSIE INFORMACIE

Java

Java je objektovo-orientovaný programovací jazyk vyvinutý spoločnosťou Sun Microsystems. Java je nezávislý na platforme, viacnásobnou postupnosťou programovanie prostredie navrhnutý na vytváranie programov a aplikácie Internet a intranet.

S podporou Java programu Microsoft Internet Explorer, spoločnosť Microsoft poskytuje Java implementácie, ktorý podporuje spustené programy Java v programe Microsoft Program Internet Explorer.

JavaScript

JavaScript je skriptovací jazyk vyvinutý spoločnosťou Netscape Communications určený pre rozvoj klienta a servera internetové aplikácie. Netscape Navigátor je navrhnutý interpretovať JavaScript vložené do webových stránok. JavaScript je nezávislá od Sun Microsystem jazyk Java.

JScript

Microsoft JScript je otvorená implementácia spoločnosti Netscape JavaScript. JScript je high-výkon skriptovací jazyk určený na vytvorenie účinnej obsah online pre World Wide Web. JScript umožňuje vývojárom prepojiť a automatizovať širokú škálu objektov na webových stránkach, vrátane ActiveX Ovládacie prvky a programov Java. Microsoft Internet Explorer je navrhnuté na interpretovať JScript vložené do webových stránok.

Dodávateľmi iných produktov uvádzaných v tomto článku sú spoločnosti nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft neposkytuje žiadne záruky týkajúce sa výkonu alebo spoľahlivosti týchto produktov.

Vlastnosti

ID článku: 154585 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kb3rdparty kbusage kbmt KB154585 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:154585
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com