Neplatný protokol ICMP Datagram fragmenty zablokování systému Windows NT, Windows 95

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 154174 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Počítačích spuštěn systém Windows NT nebo Windows 95 může přestat reagovat (zablokuje) při obdrží-li poškozený datagram protokolu ICMP (Internet Control Message Protocol) fragmenty z klienta.

Řešení

Společnost Microsoft aktualizovala zásobník protokolu TCP/IP k opravě tohoto problému. Pokyny pro instalaci jsou k dispozici od odborné pomoci společnosti Microsoft kanály nebo přímo z Internetu umístění níže.

POZNÁMKA:: Tato oprava hotfix byla původně zaúčtována na 7. července 1997. Další oprava 9. ledna 1998 k dalšímu útoku téměř identické byl dokončen a tato oprava hotfix nahrazuje originálem. Je původní oprava hotfix součástí systému Windows NT 4.0 Service Pack 3. Nejnovější opravy hotfix není; je však k dispozici z následujících umístění v síti Internet:

Systém Windows NT 4.0

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition. Další informace, klepněte na následující číslo článku v následujícím článku Znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Pro zvýšení pohodlí byla Anglická verze této opravy hotfix po aktualizaci SP3 zaúčtování do následujících umístění v síti Internet. Společnost Microsoft doporučuje instalovat systém Windows NT 4.0 Service Pack 4 řešení tohoto problému.
FTP://FTP.microsoft.com/bussys/winnt/winnt-public/fixes/USA/NT40/hotfixes-postSP3/teardrop2-Fix
POZNÁMKA:: Service Pack 3 musí být u systému Windows NT 4.0 před použitím Tato oprava.

Systém Windows NT 3.51

POZNÁMKA:: Service Pack 5 působí na systém Windows NT 3.51 před použitím Tato oprava.

Tato oprava má následující časové razítko:
  01/14/98 12:04p        123,824 Tcpip.sys  (Intel)
  01/14/98 12:00p        216,848 Tcpip.sys  (Alpha)
				
Tato oprava hotfix byla zaúčtována do následujících umístění v síti Internet:
FTP://FTP.microsoft.com/bussys/winnt/winnt-public/fixes/usa/NT351/hotfixes-postSP5/teardrop2-Fix

Systém Windows 95

Tento problém je vyřešen pomocí následující aktualizovaný soubor pro systém Windows 95 a OSR2 a novější verze tohoto souboru:
  Vip.386 version 4.0.958 dated 1/14/98 9:58am 66,734 bytes
				
Tento soubor je součástí samorozbalovací soubor Vipup11.exe.

Následující soubor je k dispozici ke stažení z centra pro stahování Microsoft Download Center:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhnout Vipup11.exe
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb Online
Byl zkontrolován na tento soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici na datum, kdy byla zaúčtována v souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které pomáhají zabránit neoprávněné změny v souboru.Ve Vipup11.exe jsou dále nainstalovány následující soubory:
  File name Version  Date/Time    Size   Destination folder
  ------------------------------------------------------------------
  Vip.386  4.00.958  1/14/98 9:58am  66,734  Windows\System
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrdila tento problém může určitým způsobem ohrozit Chyba zabezpečení v systému Windows NT verze 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 a Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 4.Společnost Microsoft potvrdila tento problém může určitým způsobem ohrozit Chyba zabezpečení v systému Windows NT verze 3.51. Je plně podporovaná oprava nyní k dispozici, ale nebyl plně regresní testování a měli pouze u systémů, které jsou určeny riziku útoku. Prosím vyhodnotit. váš systém fyzickou dostupnost, sítě a připojení k Internetu, a další faktory určující míru ohrožení systému. Pokud vaše systém je výrazně ohrožen, doporučuje společnost Microsoft že použít tuto opravu. Jinak počkejte další Windows NT service pack, která bude obsahovat Tato oprava. Obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft další informace.Společnost Microsoft potvrzuje se potíže v systému Microsoft Windows 95 a OEM Service Release 2 (OSR2). Aktualizace řeší tento problém je nyní k dispozici, ale není plně regresní testování a by měla být použita pouze počítače dochází k problému. Pokud nejste přísně Tento problém ovlivněny, společnost Microsoft nedoporučuje Tato aktualizace v tomto okamžiku implementace. Obraťte se na odbornou pomoc společnosti Microsoft Další informace o dostupnosti této aktualizace.

Vlastnosti

ID článku: 154174 - Poslední aktualizace: 11. září 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbhotfixserver kbqfe kbdownload kbbug kbfile kbfix kbgraphxlinkcritical kbnetwork kbmt KB154174 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:154174

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com