Nahradí název hostitele DNS "-" pro neplatné znaky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 149044 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Hypen (znaménko minus) dosazeny kdykoli použít znak procent, libry nebo podtržítka v názvu počítače během počáteční instalace tohoto systému. Například % název, název # 1 a stanou respektive MYNAME_1, - název, název 1 a 1 název.

Není možné přidat znak procent, libry nebo podtržítko do název hostitele DNS, přestože instalační příručce serveru neobsahuje seznam jejich jako neplatné znaky.

Pokud se pokusíte vložit neplatný znak, je zobrazen následující chybě:
Parametr není správný.

Dalším příznakem dochází při pokusu o připojení na nově vytvořený server s neplatný znak v názvu počítače. Jsou k HTTP://SERVER#1 nelze připojit, ale můžete připojit k HTTP://SERVER-1.

Příčina

PŘÍČINA Tato chybová zpráva je uvedena v RFC 952, ve kterém stavy:
"Název" (název NET, Host, brána nebo domény) je textový řetězec 24 znaků načtené z abecedy (A-Z), číslice (0-9), znaménko minus (-) a tečku (.). Všimněte si tečky jsou povolené při jejich sloužit vymezení součásti "názvy domén styl". (Viz RFC-921, "Domain Name System implementační plán", pro pozadí). Žádné prázdné nebo znaky mezer jsou povoleny jako součást názvu. Žádné rozlišována horní a dolní případu. První znak musí být alfanumerický znak. Poslední znak nesmí být znaménko mínus nebo období. Hostitele, který slouží jako brána by měl mít "-Brána"nebo"-GW" jako část jeho názvu. Hostitelé, které není sloužit jako bran Internetu neměli používat "-Brána"a"-GW" jako součást jejich názvy. Má mít hostitele, který je TAC "-TAC" jako poslední část název hostitele, pokud je hostitel DoD. Názvy jeden znak nebo přezdívky nejsou povoleny.


SPECIFIKACE HOSTITELE TABULCE DOD INTERNETU:
--------------------------------------
Tento RFC je oficiální specifikace formátu Internetu Host tabulky. Toto vydání specifikace obsahuje dílčí revize RFC-810 které aktuální jej přenese. Distribuce tohoto typu memo neomezená.


Nástroj pro konfiguraci hostitelů DNS WINDOWSNT Microsoft podle návrhu, nahradí všechny neplatné znaky v názvu hostitele DNS nalezen název NetBIOS počítače s pomlčku. Pokud chcete, aby názvy NetBIOS a DNS hostitele odpovídat, musíte použít pojmenování standard DNS uvedené v RFC 952 při vytváření název NetBIOS počítače.

Jak potíže obejít

V dialogovém okně Konfigurace DNS protokolu TCP/IP v ovládacím panelu Síť změňte název hostitele platný řetězec znaků.
Informace o dokumenty RFC: http://www.rfc-editor.org/

Vlastnosti

ID článku: 149044 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 3.51
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbnetwork KB149044 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:149044

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com