Úprava súbor Ntuser.dat podregister tak nový užívatelia Get definované nastavenia

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 146050 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
DÔLE?ité: Tento článok obsahuje informácie o upravovaní databázy registry. Pred upravovaním databázy registry, skontrolujte, či ste pochopiť, ako ho obnoviť, ak vyskytne sa problém. Informácie o tom, ako to urobiť, zobraziť "Restoring Register"online témy Pomocníka Regedit.exe alebo „obnova databázy Kľúčové"online Nápoveda tému v Regedt32.exe.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Pod Windows NT 4.0 môžete upraviť súbor Ntuser.dat podregister tak, že všetky novo vytvorené používateľom dediť určité nastavenia. Čokoľvek, čo možno definovať alebo modifikované v HKEY_CURRENT_USER možno nastaviť aj v podregistri súbor Ntuser.dat (pre napríklad medzinárodné nastavenia farieb, šetriče obrazovky, zvuky, a kurzory).

DALSIE INFORMACIE

Predvolený profil používateľa sa vytvorí pri inštalácii systému Windows NT. V prvýkrát prihlásení používateľa pracovnej stanice (alebo domény), default user profil sa skopíruje do profilu používateľa.

Predvolený jazyk v tomto profile je nastavená na americkej angličtine. Každý nový používateľ, ktorý prihlási bude mať americkej angličtine vybrané aj keď Správca má nastaviť predvolené miestne nastavenia systému na iný jazyk.

Ak chcete zmeniť predvolený jazyk alebo iné nastavenia pre nových používateľov, môžete chcete zmeniť predvolený profil používateľa, použite editor databázy registry.

Tento profil je uložená v lokálnej pracovnej stanici na:
%SystemRoot%\Profiles\Default používateľa

s názvom: súbor Ntuser.dat.

Ak chcete vytvoriť predvolený profil pre všetkých nových používateľov v systéme Windows NT domény, predvolený profil používateľa môže byť skopírovaný do priečinku Netlogon na primárny radič domény. Podadresár musí byť vytvorený v rámci Netlogon podiel nazýva "Default User" a predvolený profil skopírovali podadresára. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť je vytvoriť prispôsobenú profil a skopírovať tento profil pomocou nástroja systém v ovládacom paneli a kliknutím na kartu používateľské profily. Skupina Everyone by im udelené povolenie používať profil. Tento profil by sa skopíruje do každej potvrdzovanie platnosti domény radič. Služba replikácie môžete použiť na to.

Priečinku Netlogon je zvyčajne nachádza na
C:\WINNT\System32\Repl\Export\Scripts na primárny radič domény (PDC).

Ak chcete zobraziť alebo upraviť súbor Ntuser.dat podregister, postupujte nasledovne:

Upozornenie: Nesprávne pomocou editora databázy Registry môže spôsobiť vážne problémy môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Microsoft nemôže zaručiť, že problémy vyplývajúce z nesprávneho použitia editora databázy Registry môžu byť vyriešené. Použite Editor databázy Registry na vlastné riziko.

Informácie o tom, ako upraviť databázu registry, zobrazenie "zmena kľúče a Hodnoty"online tému Pomocníka pre Editor databázy Registry (Regedit.exe) alebo" pridať a Odstrániť informácie v databáze Registry"a"Upravovať údaje databázy Registry"online Nápoveda témy v Regedt32.exe. Všimnite si, že ste mali zálohovať register pred ho upravujete.
 1. Spustite Editor databázy Registry výberom spustiť z ponuky Súbor programu Manažér, zadaním „regedt32 (bez úvodzoviek), a stlačením klávesu ENTER.
 2. Vyberte "HKEY_USERS na lokálnej stroj" okno.
 3. Z menu register vybrať príkazy načítať podregister.
 4. Z C:\WINNT\Profiles\Default používateľ (alebo ekvivalent) adresár, Vyberte súbor Ntuser.dat súbor.
 5. V poli Názov kľúča zadajte "NTUSER" (bez úvodzoviek).
 6. Vyberte kľúč databázy registry NTUSER.
 7. Upraviť predvolené používateľské podkľúčov podľa želania.

  Poznámka: Ak pridáte nové kľúče, presvedčite, že každý, kto má aspoň čítať prístup k novému kľúču. Ak nie, nebudem sa skopíruje do profilu používateľa keď nový používateľ prihlási.

  Chcete zmeniť prístup právo na kľúč, zvýraznite tla?idlo, vyberte Povolenia z menu zabezpečenia. Ak už nie sú zahrnuté, pridať Skupina s aspoň čítať prístup Everyone.
 8. V menu register vybrať uvoľniť podregister a vyberte Áno tlačidlo.
 9. Ukončite Editor databázy Registry.
Teraz keď používateľ prihlásenie do systému po prvýkrát, nový používateľ na podregister budú obsahovať modifikované informácie.

Vlastnosti

ID článku: 146050 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Kľúčové slová: 
kbnetwork kbmt KB146050 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:146050

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com