95 Záchranná obnovení nástroj

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 139437 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje nástroj Microsoft Windows 95 Záchranná obnovení.

Další informace

Můžete použít nástroj Obnovení 95 Záchranná vytvořte zálohu systému souborů konfigurace a registru v případě by měl dojít k potížím.

Tento nástroj je umístěn na disku CD-ROM systému Windows 95 ve složce Other\Misc\ERU.

Zálohování konfigurace systému

Zálohování systému vytvořit konfigurační soubory, poklepejte na soubor eru.exe a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Bude nutné zvolit umístění pro ukládání záložní informace. Ve výchozím nastavení jsou informace uloženy na disketu v jednotce A. Můžete však uložit záložní informace v jiném umístění, například na místní pevný disk nebo namapované síťové jednotky. Soubory jsou zálohovány ve výchozím nastavení jsou:
  Config.sys
  Autoexec.bat
  Win.ini
  System.ini
  Protocol.ini
  User.dat
  System.dat
  Io.sys
  Command.com
  Msdos.sys
  Explorer.exe
				
Poznámka, User.dat soubor, který je zálohován, je soubor User.dat ve složce Windows. <username>Soubor User.dat v Windows\Profiles\ <uživatelské_jméno> složky není zálohován ve výchozím nastavení.

Vlastní zálohy

Pokud chcete zálohovat pouze určité soubory, klepněte na tlačítko vlastní soubor seznamu na obrazovce. Můžete pouze soubory, které chcete zálohovat.

Obnovení konfigurace systému

Obnovit záložní informace, spusťte počítač na příkazovém řádku a potom spusťte erd.exe. Pokud chcete obnovit všechny soubory, stisknutím klávesy MEZERNÍK vybrat nebo zrušit výběr soubory. Poznámka: nelze spustit erd.exe v rámci systému Windows 95. Je nutné spustit tento nástroj příkazového řádku. Záložní informace uložena do síťové jednotky, musí být možné získat přístup k síťové jednotce na úrovni MS-DOS.

Počítač příkazového řádku spustit, restartujte počítač, stiskněte klávesu F8 po zobrazení zprávy "spouštění systému Windows 95" a potom zvolte možnost Jen systém MS-DOS z nabídky Start. Potom změnit na disketovou jednotku nebo adresář obsahující záložní informace a spustit erd.exe.

Společnost Microsoft doporučuje použít nástroj pro obnovení Záchranná vytvořit nové zálohování pokaždé, když provedete významné změny systému, jako je například přidání nového hardwaru nebo softwaru.

Informace o potenciální problém zálohování souborů pomocí nástroje Obnovení Záchranná naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
141014Nouzové zotavení nástroj Nezálohuje soubory
Poznámka:, nástroj pro obnovení Záchranná nelze zálohovat konfigurační soubory Pokud na cílovém disku není dostatek místa. Pokud na cílovém disku není dostatek místa, nástroj pro obnovení Záchranná zálohuje tolik soubory jako vejde, nejprve přeskočení největší soubory. Například v nástroji Obnovení Záchranná obvykle nemůže zálohovat soubory registru (System.dat a User.dat) Pokud se pokusíte zálohovat konfigurační soubory Windows 95 spouštěcí diskety.

Vlastnosti

ID článku: 139437 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2006 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbmt KB139437 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:139437
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com