WD: Co je odpad (.shs) souboru?

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 138275 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Výstřižkem je soubor, který je vytvořen přetažením části dokumentu plochy.

Další informace

V aplikaci Microsoft Word a Microsoft Excel může přetažení vybraných dokumentu text, nakreslené objekty a obrázky na plochu systému Windows. A ikona na ploše je vytvořen soubor odpadu, společně s souboru umístěného v podsložka Windows\Desktop s příponou .shs. Tento soubor je nativní. Program dokument, který obsahuje informace, které bylo vybráno a přetáhnout na pracovní plochu systému Windows. Pokud vyberete a odstranit pracovní plochu ikonu odpovídající soubor .shs také odstraněny. Můžete vybrat a přetáhnout soubor odpadu na ploše do jiného dokumentu.

Poznámka: Soubor odpadu je speciální objekt OLE a není čitelný. Nelze otevřít soubor .shs ani lze je vložit do jiného dokumentu (například nelze vložit soubor .shs pomocí příkazu soubor na nabídce Vložit aplikace Word). Umístit odpadu do dokumentu nebo sešitu, který musíte ji přetáhnout do dokumentu. Avšak; můžete přejmenovat objekt výstřižku nebo přesunutí z jednoho adresáře do jiného stejně, jako můžete přejmenovat nebo přesunout obvyklý soubor.

Dokument aplikace Word pro Windows zmetků soubor obsahuje nastavení okrajů 0 (nula) cm. Při přetažení zmetků dokumentu do jiného dokumentu aplikace Word soubor odpad odpovídá nastavení stránky z existujícího dokumentu aplikace Word; Proto se převedou pouze obsah souboru odpadu na slovo dokument.

Vložení části dokumentu na ploše

Umíst?ní ?ásti dokumentu na ploše, postupujte takto:

  1. Ujistěte se, že aplikace Word není maximalizováno (prostřední tlačítko v pravý horní roh).
  2. V dokumentu vyberte text nebo obrázek, který chcete kopírovat.
  3. Přetáhněte jej na plochu. Je vytvořen odpad. Nyní můžete přetáhnout tento odpad na jiné dokumenty nebo programy.
Poznámka: Můžete použít tuto funkci pouze v případě, že daná aplikace podporuje přetahování myší funkce technologie OLE.

Vlastnosti

ID článku: 138275 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 95a
  • Microsoft Excel 95 Standard Edition
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbinfo kbmt KB138275 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:138275
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com