Ovládač Microsoft ODBC SQL Server nie je certifikovaný pre použitie proti Sybase SQL servery

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 137637 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Súčasné Microsoft SQL Server ovládač ODBC nie je certifikovaný pre použitie proti Sybase SQL servery.

DALSIE INFORMACIE

Ako bolo poznamenané v dokumentácii, ktorý sa dodáva s Microsoft SQL Server ODBC Vodič, 2.00.1912 alebo novšie verzie systému Microsoft ovládače sú certifikované pre použitie len s serverov Microsoft SQL Server (2.00.1912 ovládača dodávané s SQL Server 4.21a). Keď staršie verzie Microsoft SQL Ovládač ODBC server mohol byť pripojený k staršie verzie Sybase SQL Servery, ak teraz potrebujete pripojiť na Sybase SQL servery by ste mali Kontaktujte ODBC dodávateľov, ktorí sú na trhu poskytovania ovládače na Sybase. Aktuálne ovládače ODBC poskytované spoločnosťou Microsoft sú optimalizované na prácu s Microsoft SQL Server a závisia od funkcie v súčasnosti Microsoft produkt.

Ak potrebujete pripojiť na Sybase SQL servery, môžete stále tak urobiť pomocou SQL Server ODBC ovládače sú k dispozícii od iných dodávateľov. Môžete kontaktovať Sybase Corporation pre vodičov certifikované pre použitie proti Sybase SQL Servery. Mnohí predajcovia tretej strany ODBC tiež poskytnúť ovládače ODBC certifikované pre použitie proti Sybase. Niektoré ovládače tretej strany môžu byť použité na pripojiť na Microsoft a Sybase SQL servery.

Vlastnosti

ID článku: 137637 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 6.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.5 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
Kľúčové slová: 
kb3rdparty kbinfo kbmt KB137637 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:137637

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com