Jak soubory Autorun.inf Test

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 136214
4.00 SYSTÉM WINDOWS kbmm
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Podle nové architektury ovladače 32bitových, chráněný režim je povolena funkce automatického přehrávání v systému Microsoft Windows 95 a Microsoft Windows 98. Protože operační systém, můžete nyní zjistit vložení médium v jednotce CD-ROM, má možnost provést některé inteligentní zpracování vždy, když k tomu dojde.

Ve výchozím nastavení systému Windows 95 a Windows 98 pouze vyhledat soubor Autorun.inf po vložení disku CD-ROM do jednotky CD-ROM. Chcete však chyby syntaxe a logiky testování před zápisem na disk CD-ROM. Tento článek vysvětluje, jakým způsobem.

Další informace

V systémech Windows 9 x, kdykoli disk CD-ROM je vložena, prostředí okamžitě zkontroluje, zda má na disk CD-ROM systému souborů počítače. Pokud ano, s názvem Windows 9 x hledá soubor Autorun.inf. Pokud soubor existuje, systém Windows 9 x Následující pokyny obsažené v souboru, který obvykle spouštějí instalační program aplikace druh.

Však změnou nastavení v registru systému Windows 9 x, můžete mít Prostředí pomocí funkce automatického přehrávání na média, včetně sdílené síťové jednotky a disketa disky.

Klíč registru, který má být změněn, je:
HKEY_CURRENT_USER\ 
  Software\ 
   Microsoft\ 
     Windows\ 
      CurrentVersion\ 
        Policies\ 
         Explorer\ 
           "NoDriveTypeAutoRun"
				
Tento klíč, který je typu REG_BINARY, se skládá ze čtyř bajtů. První bajt je bitová maska definující typy jednotek, které by měly být AutoRun. Na ostatní tři bajty je třeba nastavit na nulu (0).

Tyto konstanty odpovídají bity maskování bitů:
Type        Bit
DRIVE_UNKNOWN    0
DRIVE_NO_ROOT_DIR  1
DRIVE_REMOVABLE   2
DRIVE_FIXED     3
DRIVE_REMOTE    4
DRIVE_CDROM     5
DRIVE_RAMDISK    6
				
Nastavení bitu v maskování bitů zabrání v používání funkce automatického přehrávání se odpovídající typ jednotky. Výchozí hodnota v registru je 0x95. Bity 0, 2, 4 a 7 jsou tedy nastavit, což znamená, že jednotka typy DRIVE_UNKNOWN, DRIVE_REMOVEABLE a DRIVE_REMOTE, nepoužívejte funkci automatického přehrávání informace. (Bit 7 je nastavena na pokrytí typy budoucí zařízení). Tato změna Hodnota registru tedy umožňuje otestovat soubory Autorun.inf z diskety (DRIVE_REMOVEABLE), síťové jednotky (DRIVE_REMOTE) a tak dále. Například Chcete-li otestovat funkci automatického přehrávání z diskety, nastavte hodnotu prvního bajt 0x91 povolit automatické přehrávání pro diskety.

Poznámka: Většina řadiče disketové jednotky nelze rozpoznat právě když vložení diskety. Nejprve otestovat přehrávání na disketě, v registru změnit nastavení tak, že DRIVE_REMOVEABLE není nastaven bit, spuštění Programu Průzkumník Windows, vložte disketu a stisknutím klávesy F5 Aktualizace zobrazení.

Soubor Autorun.inf na daném disku pomocí pravého tlačítka myši, testování Klepněte na ikonu jednotky v Průzkumníku Windows. Účinky Soubor Autorun.inf se mají zobrazit v kontextové nabídce.

Vlastnosti

ID článku: 136214 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 4.0
Klíčová slova: 
kbFAQ kbmt KB136214 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:136214
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com