Konfigurace zálohování nástroje pro zálohování registru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 135120 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Disku CD-ROM systému Windows 95 obsahuje nástroj pro vytváření zálohy registru. Tento nástroj usnadňuje uložit až devět zálohy registru. Tento článek popisuje způsob použití tohoto nástroje.

Další informace

Nástroj zálohování konfigurace (Cfgback.exe) a jeho soubor nápovědy (Cfgback.hlp) jsou ve složce Other\Misc\Cfgback na disku CD-ROM systému Windows 95.

Konfigurace zálohování můžete spustit přímo z disku CD-ROM nebo soubor Cfgback.exe můžete zkopírovat do složky na pevném disku. Je nutné zkopírovat soubor Cfgback.hlp Windows\Help složky na pevném disku přístup k nápovědě.

Pokyny ke spuštění nástroje Konfigurace zálohování zobrazit témata vytvoření Backup A zálohování A obnovení a zálohování A odstranění v nápovědě online Configuration Backup.

POZNÁMKY

 • Nástroj zálohování konfigurace nelze spustit v nouzovém režimu.
 • Nástroj Konfigurace zálohování zálohuje informace uložené v registru stromy HKEY_USERS a HKEY_LOCAL_MACHINE. Jiné kořenové klíče jsou nezálohovali, protože jsou dynamické a můžete změnit i během jedné relace.

  Tyto informace uloženy v souborech ve složce Windows. Soubory jsou pojmenovány Regback <x>.rbk kde <x>je číslo mezi 1 a 9. Zobrazit, který soubor je spojena s konkrétní zálohování, vyhledejte v souboru regback.ini.
 • Pokud zaškrtnete políčko "Nezobrazovat tuto stránku v budoucnu" a později rozhodnete obrazovky zpět, upravte regback.ini souboru a změnit
  [StartWizard]
  Zobrazit = 0
  Komu:
  [StartWizard]
  Zobrazit = 1

Vlastnosti

ID článku: 135120 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB135120 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:135120

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com