Místní systémový účet a prázdných relací v systému Windows NT

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 132679 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek pojednává o místní systémový účet a jeho zabezpečení důsledky, jakož i vhodný způsob spouštění aplikací v místním systému kontext zabezpečení.

Další informace

Pozadí

Aplikace prostředí, což je obvykle Progman.exe, spouštěna doména\uživatel kontext zabezpečení. Většina procesů, které spustíte z prostředí procesu zdědí stejné kontextu zabezpečení.

Při nastavení služeb systému Windows NT zvolíte kontext zabezpečení pro službu spuštění (protože tyto služby jsou obvykle pod není spuštěna uživatelem). Kontrola zabezpečení používá služba:
 1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, typ Ovládací panelya potom poklepejte na položku Služby.
 2. Vyberte službu a klepněte na tlačítko Po spuštění.
V podokně okna přihlášení je nastavena kontextu zabezpečení služby.

Služby pomocí systémového účtu

Spustit služby, které používají systémový účet v kontextu systému (bez pověření). V systému Windows NT 3.5 a novějších Windows NT služby bez pověření (žádný název domény, uživatelské jméno nebo heslo), které se pokoušejí připojení k síťovým prostředkům je odepřen přístup, protože nemají žádné pověření a jejich použití prázdných relací.Další informace získáte klepnutím na tlačítko znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
122702 Pomocí systémového účtu jako služba v systému Windows NT 3.5
POZNÁMKA:: Tento účet a účet systém: místní systém používají stejný účet.Prázdné relace je zřízena pouze v případě, že neexistují žádné pověření pro proces spustit pod (žádné uživatelské jméno nebo heslo). Obvykle pouze samotný operační systém pracuje jako systém.

V místním počítači se nazývá operačního systému:
  Default Owner:  Administrators  local group
  User:      System      pseudo group - local group scope
  Groups:     Administrators  local group
          Everyone     pseudo group - local group scope
				

Tento kontext používá pro přístup k síti, je použit prázdné relace. To vytváří následujícího kontextu ve vzdálených počítačích:
  Default Owner:  Everyone
  User:      Everyone
  Groups:     AnonymousLogon  pseudo group - local group scope
          Network      pseudo group - local group scope
				

Pouze tří identifikátorů můžete poskytnout přístup nulové relace (Everyone, AnonymousLogon a sítě). Místní systém kontextu a prázdné relace kontext mají pouze identifikátor všem společné. Konfigurace systému Windows NT tak, aby služby získáte přístup k objektům ve vlastním počítači přímo, jako a jako v síti používat Everyone identifikátor.

Výchozí vlastníci těchto dvou kontextech (stejně jako jejich výchozí seznamy DACL) jsou odlišné. Všechny soubory vytvořené v těchto souvislostech bude vlastníkem. Členové skupiny Administrators. Všechny soubory, které lze vytvořit pomocí prázdné relace bude vlastnictví. všichni uživatelé.

Vlastnosti

ID článku: 132679 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.1
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbusage kbmt KB132679 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:132679

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com