INF: Ovladače databáze ODBC 2.0 podporované platformy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 132131 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Microsoft Pack ovladač databáze ODBC 16bitové verze 2.0 je podporován na dva platformách:

  • Windows verze 3.1 a 3.11, (Windows For Workgroups 3.11 včetně)
  • Verze WINDOWSNT 3.50 a 3.51
Microsoft Pack ovladač databáze ODBC 32bitové verze 2.0 je podporován na dva platformách:

  • Verze WINDOWSNT 3.50 a 3.51
  • Windows 95

Další informace

Zahrnout Microsoft 16bitové ovladače databáze: ovladačů bude, uzavřený, Paradox, Btrieve, dBase, FoxPro a text. Zahrnout Microsoft 32bitové ovladače databáze: ovladačů bude, uzavřený, Paradox, dBase, FoxPro a text.

Informace v souboru ODBCJET.HLP dodávané s databáze Driver Pack 2.0 poznámky k verzi a uvádí, že 16bitové ovladače jsou podporovány v Win32s; tyto informace je však nesprávná. Na Win32s jsou podporovány pouze ODBC 2.10 základní součásti (Správce ovladačů a Thunking dll).

ODBC SDK 2.1b, která bude vydána s Microsoft Developer Network (MSDN) opravených chyb uvedených v znalostí článku číslo 129772, "Chyba: Pokus načíst požadované součásti ODBC32.dll se nezdařil,". Obraťte se na dodavatele výrobců získat 16bitové ovladače ODBC testován Win32s.

Vlastnosti

ID článku: 132131 - Poslední aktualizace: 12. června 2001 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Open Database Connectivity 2.0
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbinterop KB132131 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:132131
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com