REGEDIT není pravděpodobně možné importovat velké klíči registru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 132064 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravách registru. Před úpravou registru se přesvědčte, zda víte, jak registr obnovit v případě, že nastanou potíže. Informace o tom, jak postupovat, naleznete v tématu nápovědy Obnovení registru v editoru Regedit.exe nebo v tématu nápovědy Obnovení klíče registru v editoru Regedt32.exe.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o import registru pomocí Editoru registru (Regedit.exe) v reálném režimu může zobrazit některá z následujících chybových zpráv:
  • Nelze otevřít registr (14) - System.dat
  • Chyba při přístupu k registru: soubor nemusí být úplné.

Příčina

Reálný režim se zakázaným inzerováním Regedit.exe má schopnost exportovat, importovat a vytvořit soubory registru. Regedit.exe používá interní reálný režim registru knihovnu k provádění těchto úkolů. Určité problémy se soubory registru velký má kód reálný režim v této knihovně.

Například pokud existuje mnoho aplikací nainstalován, HKEY_CLASSES_ROOT může být značně velký. Pokud jeden struktur v souboru System.dat zabírá příliš mnoho místa v konvenční paměti nelze získat přístup k registru.

Řešení

Upozornění: Nesprávné použití Editoru registru můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Informace o úpravách registru najdete v tématu nápovědy Změna klíčů a hodnot v Editoru registru (Regedit.exe) nebo v tématech nápovědy Přidání a odstranění informací v registru a Úpravy dat v registru v editoru Regedt32.exe. Nezapomeňte registr před jeho úpravou zálohovat.

Tento problém vyřešit pomocí Editoru registru v chráněném režimu.

Informace o importu registru zobrazení tématu nápovědy "Import registru" v Editoru registru (Regedit.exe).

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se tento problém v systému Microsoft Windows 95. Jsme se tento problém zkoumá a zaúčtuje nové informace v Knowledge Base jako k dispozici.

Vlastnosti

ID článku: 132064 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2006 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbusage KB132064 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:132064
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com