Kurulum hata iletisi: Hata SU0358

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 131663 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows 95'i yüklerken, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Hata SU0358

Kur, bilgisayarınızda çalışan bir veya daha fazla MS-DOS--tabanlı program algıladı. MS-DOS programlarını kapatın ve devam etmek için Tamam'ı tıklatın. Veya Kur'dan çıkmak için iptal'i tıklatın.

Neden

MS-DOS'A tabanlı bir program çalışırken, Kur devam edemiyor. MS-DOS--tabanlı program içinde gizli bir sanal makine, ALT + SEKME tuşlarına basıldığında görünür durumda değilse veya programı kapat</a0> iletişim kutusunda çalışıyor olabilir.

Not: Windows 95, gizli sanal makineleri (VMs) çalışan MS-DOS'A tabanlı programları destekler. Gizli VMs değil program pencereleri görüntülemek veya Göster çalışan programlar olarak ayarlayın. Gizli VMs geliştiricisine bir program tarafından oluşturulur.

Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
  • Çalışan programlar arasında geçiş yapma ve MS-DOS'A tabanlı programı kapatmak için ALT + SEKME tuşlarına basın.
  • MS-DOS'A tabanlı programı kapatın <a0>Programı Kapat</a0> iletişim kutusunu açmak için CTRL + ALT + DEL tuşlarına basın.
  • Kur'u iptal edin. MS-DOS--tabanlı program başlangıç grubundan kaldırma yük = veya Çalıştır WIN.INI dosyasında satır = ve Windows'u yeniden başlatın.

Daha fazla bilgi

Bir gizli VM içinde çalışır ve ALT + SEKME veya CTRL + ALT + DEL tuşlarına bastığınızda, görünür durumda değilse bir MS-DOS--tabanlı program örneği tarafından LaserMaster WinPrinter sürücüsüdür. WinPrinter devre dışı bırakmak için <a0></a0>, WinPrinter simgeleri başlangıç grubundan kaldırın, bilgisayarı yeniden başlatın ve Windows 95 Kur'u yeniden çalıştırın.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünü, Microsoft'tan bağımsız satıcı tarafından üretilmiştir; örtülü veya diğer-wise, bu ürünün performansı veya güvenilirliği ile ilgili hiçbir garanti vermiyoruz.

Özellikler

Makale numarası: 131663 - Last Review: 14 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 95
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB131663 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:131663

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com