Zaťaženie porúch uvedených v súbore Bootlog.txt

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 127970 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Bootlog.txt súbor v koreňovom priečinku na pevnom disku môže obsahovať nasledujúce riadky, hoci tento počítač správne:
 • LoadFailed = dsound.vxd
 • LoadFailed = ebios
 • LoadFailed = ndis2sup.vxd
 • LoadFailed = vpowerd
 • LoadFailed = vserver.vxd
 • LoadFailed = vshare
 • InitCompleteFailed = SDVXD
POZNÁMKA: Bootlog.txt súbor na počítači so systémom Windows 98 môžu obsahovať aj nasledovné riadky:
 • Deviceinitfailed = MTRR
 • SysCritInitFailed = JAVASUP
 • DeviceInitFailed = MTRR

PRICINA

Tieto načítať zlyhania nemusí nevyhnutne naznačovať problém. Je to spoločné pre niektoré, ak nie všetky, tieto zaťaženia pokusy na neúspech, v závislosti na vašom systéme konfigurácia. Nasledujúce časti tohto článku obsahujú ďalšie informácie o príčinách špecifických typov zaťaženia zlyhania.

LoadFailed = dsound

Mnohí zvuku vodiči sú povolené pre DirectSound. Rozhranie DirectSound je súčasťou Microsoft DirectX, skupina knižníc, ktoré používa väčšina systémom Windows hry. Keď je zapnuté DirectSound zvukový ovládač načítaný, ovládač sa pokúša zaregistrovať knižnicu DirectSound tak, že hry môžete použiť knižnice. Ak žiadne DirectX-založené hry sú nainštalované na počítači, DirectSound knižnica nie je načítaná. Toto správanie je typické.

LoadFailed = ebios

Ak ovládač rozšírený základný vstupno-výstupný systém (BIOS) nenájde rozšíreného systému BIOS, ovládač nie je načítaný.

LoadFailed = ndis2sup.vxd

Ak ovládač sieťového rozhrania špecifikácia (NDIS) 2 podporu ovládač nájsť všetky ovládače NDIS 2 na podporu, ovládač sa nenačíta.

LoadFailed = vpowerd

Ak ovládač rozšírenú správu napájania (APM) určí, že váš počítač robí nie je podpora APM, ovládač nie je načítaná. APM servis, sa však pravdepodobne vypnú. Na určenie APM, ak je vypnuté v Správcovi zariadení:
 1. Kliknite na položku Štart, ukážte na Nastavenie, a potom kliknite na tlačidlo Ovládací Panel.
 2. Dvakrát kliknite na Systém, a potom kliknite na tlačidlo Správca zariadení kartu.
 3. Dvojitým kliknutím rozbaľte Systémové zariadenia.
 4. Dvakrát kliknite na Rozšírené podporou správy napájania chcete otvoriť jeho vlastnosti. (Ak je Rozšírené podporou správy napájania je neuvádza, váš počítač nepodporuje APM.)
 5. Kliknite na Nastavenie kartu.
 6. Overiť, či Umožniť podporou správy napájania je začiarknuté políčko.

LoadFailed = vserver.vxd

VServer.VXD šetrí pamäť načítanie neskôr v spustení procesu iba vtedy, ak je to potrebné, skôr ako nakládky staticky. Napríklad Vserver.vxd môže byť potrebné nie pri spustení prenosného počítača, keď je prenosný počítač von z doku.

LoadFailed = vshare

Ak preskúmať súboru Bootlog.txt súbor naznačuje, že Vshare naložené úspešne skôr v procese spúšťanie. Druhá kópia Vshare zisťuje stupňa Vshare že je už načítaný, a druhá kópia nie je načítaná.

Písmo zlyhania

Po prvom spustení systému Windows, Bootlog.txt súboru môžu zoznam mnohých písmo zaťaženie zlyhania. Toto správanie je typické. Keď Font Manager vyhľadávať na pevnom disku pre písma, môže nájsť písma vo viacerých priečinkoch. Po Font Manager zistí písma, zaznamenáva tieto informácie tak, že budúcnosť pokusy Vyhľadajte písmo postupovať oveľa rýchlejšie.

InitCompleteFailed = SDVXD

Systém Windows automaticky načíta miniatúrne diskovej vyrovnávacej pamäte na zvýšenie rýchlosť procesu spúšťania. Po dokončení procesu spúšťania, miniatúrne diskovej vyrovnávacej pamäte je vyložený z pamäte. Keď cache je vyložený, "InitCompleteFailed = SDVXD" na Bootlog.txt súbor na naznačujú, že miniatúrne sa pridáva riadok vyrovnávacej pamäti disku bola odstránená z pamäte. Toto správanie je typické.

SysCritInitFailed = JAVASUP

Ak Java podporu ovládač nie je potrebné v počítači, ovládač nie je naložené. Java je programovací jazyk, ktorý sa používa na World Wide Web (WWW). Microsoft Internet Explorer verzie 3.0 a neskorších zahŕňajú Java podsystém.

DeviceInitFailed = MTRR

Pamäť typu rozsah registrov (MTRR) je súbor .vxd, ktorý je zodpovedný za manipuláciou pamäte rozsahy. Tento súbor je naložený s DirectX 5.0; však žiadne súčasti jadra DirectX používať službu, ktorá poskytuje Autor: MTRR. Súbor Ntkern a niektoré ovládače grafických adaptérov použite službu, ktorá je poskytovaná MTRR zmeniť pamäte rozsahy.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 127970 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 95
Kľúčové slová: 
kbenv kbprb kbmt KB127970 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:127970

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com