Descripton SMS stopovacieho utility

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 125452 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Microsoft Systems Management Server vám umožňuje sledovať akcie, ktoré sa vykonávajú prostredníctvom SMS služby. Ak je zapnuté sledovanie, každá služba umožňuje položky denníka pre všetky akcie, ktorý služby vykonáva a chyby, ktoré sa vyskytujú. Súbory denníka sú ASCII text a môže byť zobrazené pomocou textového editora. Avšak, SMS zahŕňa stopovacieho utilitu, ktorá analyzuje tieto súbory denníka a prezentuje vo formáte jasnejšie, užívateľsky. Súvislostí als umožňuje prezeranie súborov denníka SMS ako služby písanie súborov.

DALSIE INFORMACIE

V súčasnosti sú dve verzie tejto pomôcky značkovacej látky.EXE a SMSTRACE.EXE

ZNAČKOVACEJ LÁTKY.EXE je pomôcka príkazového riadka režim konzoly, ktorý číta zmeny vykonané do textového súboru v reálnom čase. Tento súbor sa nachádza v PSSTOOL\<arch> adresára na disku CD-ROM SMS 1.0 a 1.1. Pre bod 1.2 SMS, sa nachádza v SUPPORT\DEBUG\<arch> adresára na disku CD-ROM. SMSTRACE.EXE je grafické používateľské rozhranie (GUI) viaceré rozhrania (MDI) verzia dokumentu a je zahrnuté v lokalite.SRV\<arch>.Adresára BIN. </arch></arch></arch>

SMSTRACE.EXE umožňuje prispôsobiť zobrazenie výberom možnosti ako stĺpcoch, filtrovanie, a ignorovať nové riadky. Môžete vystrihnúť a Prilepiť a tlačiť byusing SMSTRACE. SMSTRACE.EXE tiež umožňuje umožňuje vám zobraziť niekoľko súborov denníka súčasne.

Ak chcete nainštalovať SMSTRACE ako ikonu v skupine SMS, postupujte nasledovne:

 1. Otvorte skupinu windows Systems Management Server.
 2. Na Súbor kliknite na ponuku v Program Manager, Nové.
 3. VyberteNovú programovú položku. Pre Príkazový riadok, zadajte toto:
  <drive></drive>: \sms\site.srv\<arch></arch>.BIN\SMSTRACE.EXE
  Pracovný adresár, zadajte:
  <drive></drive>: \sms\site.srv\<arch></arch>.BIN
Súbory denníka služby SMS sa všetky nachádzajú v adresári SMS\LOGS okrem Site Configuration Manager denníka súboru SCMAN.DENNÍK a denník Bootstrap súbor BOOT.DENNÍK.

Nasleduje zoznam súborov denníka a názvy súčasť, ktorá píše na ne. Viac informácií o sledovanie Systems Management Server služby nájdete Systems Management Server 1.0 alebo 1.1 "systém sprievodca," dodatok J. Ak používate Systems Management Server 1.2, prosím pozrite Systems Management Server 1.2 Resource Kit.

SMSTrace je tiež k dispozícii v SMS 2003 Toolkit k dispozícii tu:

http://www.Microsoft.com/downloads/en/Details.aspx?FamilyID = 61e4e21f-2652-42dd-a04d-b67f0573751d & displaylang = en


Vlastnosti

ID článku: 125452 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Systems Management Server 1.0 Standard Edition
 • Microsoft Systems Management Server 1.1 Standard Edition
 • Microsoft Systems Management Server 1.2 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhman kbinventory kbmaintman kbnetwork kbscheduler kbscman kbmt KB125452 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:125452

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com