PRB: Náhodného symboly na dialogové v systému Windows pro japonštinu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 123391 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Během kompilace souboru japonské zdrojů pomocí kompilátoru japonské zdrojů a spuštěn pod japonské Windows, viz náhodné symboly dialogové okno, kde by měla být japonské znaky.

Příčina

Arial, Times New Roman a písma Helvetica pracovat s anglické znaky a většina evropských znaků, ale nikoli s japonské znaky. Japonská písma, které mají názvy písem počínaje '@' jsou svislá písma, což znamená pro svislé psaní (zápis z horní do dolní části a zprava doleva) jsou určena. Nejsou vhodné pro angličtinu psaní, která je vodorovně (zleva doprava).

Řešení

Použít písmo japonské, že dialogové okno. Potřeby žádné konkrétní písmo pro japonštinu použít vynecháním příkazu FONT prostředků z šablony dialogové okno písmo systému (japonský písmo části japonské Windows) nebo odeslat zprávu WM_SETFONT s systémové písmo ovládací prvek obsahující japonské znaky.

Vlastnosti

ID článku: 123391 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Software Development Kit 3.1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb16bitonly KB123391 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:123391

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com