Опис тексту "Lorem ipsum dolor sit amet", який з'являється в довідці Word

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 114222 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПІДСУМКИ

Фраза "Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer" використовується в онлайновій довідці Microsoft Word. Фраза справляє враження осмисленої латинської приказки. Насправді ж вона не має змісту.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Хоча фраза й нісенітна, вона має давню історію. Ця фраза впродовж багатьох сторіч використовувалася друкарями для демонстрації найбільш відмітних особливостей своїх шрифтів. Вона використовувалася тому, що символи формують складні комбінації межсимвольних проміжків та символів, які щонайкраще демонструють товщину, форму та інші властивості даного накреслення.

У номері за 1994 рік журналу "Before & After" з'ясовано, що фраза "Lorem ipsum ..." походить із трактату Цицерона de Finibus Bonorum et Malorum (Про межі добра та зла) з теорії етики, написаного латинською в 45 році до нашої ери. Перекручену фразу "Lorem ipsum ..." узято з тексту "Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit ...", що переводиться як "Ніхто не любить свій біль, ніхто не шукає його й ніхто не хоче його мати. Просто тому, що це біль...".

У шістнадцятому столітті друкарі поступово пристосували текст Цицерона як приклад друку. Відтоді цей схожий на латинський текст став стандартом у друкарській промисловості для демонстрації шрифтів. До появи електронної публікації дизайнери імпровізували в роботі над макетами, зображуючи текст за допомогою хвилястих ліній. З появою самоклейких наклейок з надрукованим текстом "Lorem ipsum" з'явився більш реалістичний спосіб позначення розташування тексту на сторінці.

ПОСИЛАННЯ

"Before & After", випуск 4, стаття 1.
"MicroNews", випуск 13, стаття 19.

Властивості

Номер статті: 114222 - Востаннє переглянуто: 20 березня 2008 р. - Редакція: 4.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Office Word 2007
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Word 2002 - стандартний випуск
Ключові слова: 
kbhelp kbinfo kbinterop KB114222

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com