Err Msg: Poverenia poskytnuté konflikt s existujúcou...

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 106211 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Windows NT neumožňuje vám vytvoriť viaceré pripojenia na zdieľané sieťový server z rovnakej pracovnej stanice ak sa pokúsite použiť viac ako jedna súprava poverení. Ak sa pokúsite vykonať dve alebo viac pripojení k rovnaký server s použitím dvoma alebo viacerými množinami poverení, budete dostávať nasledujúce chybové hlásenie:
Vyskytla sa systémová chyba 1219.
Poverenia dodané konfliktu s existujúcu súpravu poverení.

RIESENIE

Vytvorenie pripojenia s iným účtom, odpojte predchádzajúceho pripojenia na server. Toto správanie je zámerné na bezpečnostné účely.

DALSIE INFORMACIE

Množinu poverení sa skladá z mena používateľa a hesla. Obe súbor Manager a NET USE umožňujú zadať parameter, ktorý určuje, ktoré používateľské konto, ktoré chcete použiť pri pripájaní na server. Ak vytvor?te pripojenie na server pomocou jedného účtu, potom vykonajte ďalšie pripojenie k rovnaký server pomocou iného konta (s prvým pripojenie stále neporušenej), vyššie uvedené chybové hlásenie. Spojenie s iné konto, odpojte predchádzajúceho pripojenia na server.


Kroky na reprodukovanie problému

 1. V počítači so systémom Windows NT v tej istej doméne ako server chcete pripojiť, použitie Správca súborov pripojiť k podielu na Server. Nepíšte nič do poľa pripojiť ako.
 2. Vytvoriť druhý, samostatné pripojenie na rovnaký server, buď rovnaký podiel alebo rôznych podiel na tomto serveri. Tento čas, špecifikovať konto v poli pripojiť ako. Toto konto musí byť iný ako ten, s ktorým ste aktuálne prihlásení.
 3. Kliknite na tlačidlo OK. Vyššie uvedené chybové hlásenie sa zobrazí.

Vlastnosti

ID článku: 106211 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.1
 • Microsoft Windows NT Advanced Server 3.1
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbnetwork kbprb kbmt KB106211 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:106211

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com