Otázky a odpovědi týkající se oddílů v systému MS-DOS 6.2 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 105074 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

 1. Dotaz: Jak lze po rozdělení pevného disku do jeden velký oddíl?

  A. Změna pevného disku z více oddílů na jednom oddílu zahrnuje zálohování program a datové soubory, změně oddílů pevného disku a obnovení programu a datových souborů. Konkrétní pokyny naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  106423Změny oddílů pevného disku k upgradu 6.0 nebo 6.2
 2. Q. třeba pevný disk s více než 1024 válců. Existuje způsob přístupu a používání celý pevný disk?

  A. MS-DOS 6.2 používá BIOS hardwaru ke čtení a zápisu na pevný disk. Vzhledem k omezení standardní ROM BIOS přistupuje k MS-DOS pouze první 1024 válců fyzický pevný disk. Pokud repartitioned a formátování pevného disku po inovaci MS-DOS 6.2 a má k dispozici méně místa na disku, naleznete v příručce k hardwaru nebo Další informace získáte od výrobce hardwaru.
 3. Q. při spuštění programu FDISK jej nerozpozná všechny místa na pevném disku. Co je příčinou tohoto problému?

  A. Fdisk spoléhá na BIOS sestavy velikost pevného disku. Pokud Fdisk nesprávně hlásí pevného disku je menší než ve skutečnosti je, buď systému BIOS nastavte pro typ nesprávné jednotce (to znamená, je nesprávně nastavena nebo nepodporuje dimenze určité jednotky), nebo disk obsahuje více než 1024 válců.

  Výrobce hardwaru k určení, pokud je systém BIOS správně nastaven. Pokud není, měli oprava nastavení Povolit Fdisk celý pevný disk rozpoznat. Pokud systém BIOS nepodporuje typ jednotky a 1024 válců nepřekročí pevného disku, bude třeba objednat nový systém BIOS od výrobce hardwaru.

Vlastnosti

ID článku: 105074 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft MS-DOS 6.2 Standard Edition
 • Microsoft MS-DOS 6.22 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB105074 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:105074

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com