Nelze získat přístup k Británie Systems externí jednotky v systému MS-DOS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 101497 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Po upgradu MS-DOS pravděpodobně nebude moci přistupovat k Británie Systems externí disketovou jednotku v počítači IBM PS/2. Systems Británie potvrzuje, že není k dispozici žádné řešení aktuálně.

Další informace

Další informace včetně aktualizace ovladačů obraťte Británie Systems.

Jakýkoli pokus o přístup k externí disketová jednotka generuje aktivity jiných floppy disk drive(s) a generuje řádku Externí disketová jednotka. Například je-li jednotku B: označí Británie Systems Externí disketová jednotka, jednotky aktivován s B příkazového řádku a informace v jednotce A je zobrazena.

Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 101497 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft MS-DOS 6.0 Standard Edition
  • Microsoft MS-DOS 6.2 Standard Edition
  • Microsoft MS-DOS 6.21 Standard Edition
  • Microsoft MS-DOS 6.22 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB101497 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:101497

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com