Názvy súborov sa rozlišujú na zväzkoch NTFS

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 100625 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Ako súčasť požiadavky na zodpovedajú POSIX, Windows NT File Systém (NTFS) poskytuje rozlišujú súbor a adresár pomenovanie dohovor. Hoci NTFS a POSIX subsystému každý zvládnuť zoraďovania dobre, 16-bitový systém Windows-založené, prostredia založeného na MS-DOS, OS/2-založené, a aplikácií systému Win32 neobsahujú.

DALSIE INFORMACIE

Systém NTFS môžete vytvoriť súbory s jedinečnými názvami, uložené v rovnakom adresára, ktoré sa líšia len v prípade. Napríklad, nasledovné názvy súborov dokáže koexistovať v jednom adresári na zväzku NTFS:
PRÍPAD.TXT
Case.txt
prípad.TXT
Avšak, ak sa pokúsite otvoriť jeden z týchto súborov v systéme Win32 aplikácia, ako je napríklad Poznámkový blok, by len máte prístup k jedným z súbory, bez ohľadu na prípad filename napíšete v otvorenej Dialógovom okne súboru.

Existujú aj iné nezrovnalosti. Príkazový riadok systému Windows NT a Správca súborov správne zobraziť názvy súborov. Však normálne príkazy, ako napríklad kopírovanie, zlyhajú pri pokuse o prístup k jednej alebo viacerých názvy súborov, ktoré sa líšia len v prípade.

NTFS podporuje dva mierne odlišné režimy prevádzky, ktoré je možné vybraté subsystému uplatňovanie interakciu s NTFS. Prvá je plne rozlišujú a nároky, že názvy súborov dodávané v žiadosti sa zhodujú s názvami, ktoré sú uložené na disku, vrátane prípadu, ak súbor na disku sa vyberú. Druhý režim prevádzky je prípad zachovania ale nie rozlišujú. To znamená, že aplikácie môžete vybrať súbory na disku, dokonca aj vtedy, ak zadaný názov líši v prípade od názvu uložené na disku. Všimnite si, že oba režimy zachovať prípade používa vytvoriť súbory. Rozdiel v správaní tu poznamenať platí len vtedy, keď potrebuje niektorá aplikácia vyhľadajte existujúceho súboru. POSIX využíva plnej rozlišujú režime, zatiaľ čo MS-DOS, WOW, a Win32 subsystémov použitie režimu malé a veľké písmená.

Vlastnosti

ID článku: 100625 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows NT Workstation 3.1
Kľúčové slová: 
kbother kbmt KB100625 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:100625

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com