Centrum riešení pre predaj produktov a licencie

Skúšobný softvér

Skúšobný softvér

Stredisko pre prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft
Miesto, kde nájdete obľúbené položky na prevzatie vrátane bezplatných skúšobných verzií produktov.

Centrum hodnotení TechNet (EN)
Zaregistrujte sa online a budete môcť hodnotiť a prevziať si skúšobný softvér. Použiť môžete tiež svoje existujúce prihlásenie na odber obsahu na lokalite TechNet a môžete bez časového obmedzenia vyhodnocovať plné verzie softvéru od spoločnosti Microsoft.

Centrum hodnotení MSDN (EN)
Zaregistrujte sa online a budete môcť hodnotiť a prevziať si skúšobný softvér. Použiť môžete tiež svoje existujúce prihlásenie na odber obsahu na lokalite MSDN a môžete bez časového obmedzenia vyhodnocovať plné verzie softvéru od spoločnosti Microsoft.

Licencie

Licenčné podmienky

Licenčné podmienky pre softvér Windows 7
Na tejto stránke nájdete Licenčné podmienky pre softvér od spoločnosti Microsoft vzťahujúce sa na vašu inštaláciu systému Windows 7.

Licenčné podmienky pre softvér Windows 7
Na tejto stránke nájdete Licenčné podmienky pre softvér od spoločnosti Microsoft vzťahujúce sa na vašu inštaláciu systému Windows 7.

Licenčné podmienky pre softvér Microsoft Office
Licenčné podmienky pre softvér od spoločnosti Microsoft vzťahujúce sa na váš balík Microsoft Office.

Licenčné podmienky pre softvér predávaný cez maloobchodnú sieť
Na tejto stránke nájdete Licenčné podmienky pre softvér od spoločnosti uplatňované spoločnosťou Microsoft alebo výrobcom počítača. Tieto podmienky sa nevzťahujú na multilicencie.

Vyhľadávanie licenčných podmienok pre produkty (EN)
Rýchly prístup k licenčným podmienkam a doplňujúcim informáciám vzťahujúcim sa na používanie produktov licencovaných prostredníctvom multilicenčných programov spoločnosti Microsoft.

Licencie na softvér

Poradca pri výbere licenčného programu od spoločnosti Microsoft
Potrebujete pomôcť s výberom licenčného programu? Pomoc získate s online sprievodcom Microsoft License Advisor.

Multilicencie od spoločnosti Microsoft
Oboznámte sa s fungovaním multilicenčných programov a prečítajte si dôvody, prečo sa oplatia už v situácii, keď potrebujete viac ako päť licencií na softvér.

Návody na získanie správnych licencií (EN)
Prečítajte si faktické informácie o možnostiach získania správnych licencií a o riešeniach, ktoré môžete použiť v prípade, že používate falšovaný softvér alebo softvér bez príslušnej licencie.

Windows

Informácie o produkte

Dá sa na mojom osobnom počítači používať systém Windows 7?
Ak sa chcete uistiť, že je váš osobný počítač pripravený na používanie systému Windows 7, prevezmite si súčasť Poradca pre inováciu na systém Windows 7. Táto súčasť kontroluje, či sa nemôžu vyskytnúť problémy s hardvérom, zariadeniami a nainštalovanými programami vo vašom osobnom počítači a zobrazuje akcie, ktoré sa odporúča vykonať pred inováciou.

Požiadavky systému Windows 7
Informácie o nevyhnutných požiadavkách, ktoré musí osobný počítač spĺňať, aby ste na ňom mohli používať systém Windows 7 a o ďalších požiadavkách, ktoré je nutné splniť na používanie niektorých funkcií.

Vydania systému Windows 7
Informácie porovnávajúce vydania systému Windows 7, ktoré vám pomôžu pri výbere najvhodnejšieho vydania.

Súčasti systému Windows 7
Informácie o novinkách v systéme Windows 7. Prečítajte si o rôznych kategóriách súčastí a o jednotlivými súčastiach systému Windows 7.

Centrum kompatibility so systémom Windows 7 (EN)
V Centre kompatibility so systémom Windows 7 nájdete ovládače, aktualizácie a položky na prevzatie určené pre váš hardvér a softvér.

Inovácia zo systému Windows XP na systém Windows 7
Kurz venovaný inovácii osobného počítača so systémom Windows XP na systém Windows 7, ktorý si môžete zobraziť aj vytlačiť.

Ďalšie zdroje informácií

Články s postupmi a Pomocník systému Windows
Oboznámte sa so systémom Windows 7. Spoznajte jeho úžasné nové funkcie, porovnajte si jeho vydania a presvedčte sa na vlastné oči, čo všetko dokáže.

Centrum riešení systému Windows 7
V prípade, že systém Windows 7 nepracuje podľa očakávania, začnite s riešením problémov na tomto mieste. Môžete si tu prevziať najnovšie aktualizácie a vyhľadávať najčastejšie problémy, chybové hlásenia a tipy pre riešenie problémov. Máte ďalšie otázky? Získajte pomoc v diskusnej skupine alebo od pracovníka oddelenia technickej podpory.

Office

Informácie o produkte

Požiadavky balíka Microsoft Office 2010
Informácie o nevyhnutných požiadavkách, ktoré musí osobný počítač spĺňať, aby ste na ňom mohli používať balík Microsoft Office 2010 a o ďalších požiadavkách, ktoré je nutné splniť na používanie niektorých funkcií.

Vydania balíka Microsoft Office 2010 (EN)
Informácie porovnávajúce vydania balíka Microsoft Office 2010, ktoré vám pomôžu pri výbere najvhodnejšieho vydania.

Súčasti balíka Microsoft Office 2010
Informácie o novinkách v balíku Office 2010. Pozrite si školenia, ukážky a ďalšie zdroje informácií.

Najčastejšie otázky týkajúce sa balíka Microsoft Office
Získajte odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa balíka Microsoft Office 2010.

Informácie o cenách a možnostiach inovácie na balík Microsoft Office 2010
Na tejto stránke nájdete informácie o odhadovaných predajných cenách rôznych vydaní balíka Office 2010, informácie o možnostiach inovácie, nákupu u predajcov, ako aj informácie o multilicenčných programoch spoločnosti Microsoft.

Ďalšie zdroje informácií

Články s postupmi a Pomocník online pre balík Microsoft Office
Oboznámte sa s balíkom Microsoft Office 2010. Spoznajte jeho úžasné nové funkcie, porovnajte si jeho vydania a presvedčte sa na vlastné oči, čo všetko dokáže.

Centrum riešení určených pre balík Microsoft Office
Niečo v balíku Office 2007 alebo Office 2010 nepracuje podľa očakávania? S hľadaním riešení bežných problémov začnite na tejto stránke. Nájdete tu tiež kontaktné informácie oddelenia technickej podpory.

Partneri

Partneri

Portál siete partnerov spoločnosti Microsoft
Staňte sa členom siete Microsoft Partner Network (MPN) a využívajte výhody členstva, medzi ktoré patrí možnosť využívať zdroje informácií na podporu predaja, marketingu a licencovania.

Centrum pre partnerov OEM (CZ)
Ak ste partnerom spoločnosti Microsoft a výrobcom OEM, ktorý zostavuje systémy, Centrum pre partnerov OEM je tu pre vás. Nájdete tu aktuálne novinky, školenia, informácie o produktoch a mnoho ďalších informácií.

Kontakty

Zavolajte nám

Telefón

0850 111 300
Každý pracovný deň 8:00 – 20:00 hod

Pošlite nám e-mail

Porozprávajte sa s nami

Chat

Spýtajte sa komunity

Kontaktujte výrobcu počítača

Javascript zakázaný Zistili sme, že máte v počítači zakázaný Javascript. Služby technickej podpory najlepšie využijete so zapnutým aktívnym skriptovaním (EN) (EN)

Posledné hodnotenie : 25. septembra 2013